Троянда чайно-гібридна Таїті (Tahiti)
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-026
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда Таїті - компактний кущ з міцними пагонами, який славиться прекрасними кремово-жовтогарячими квітками з більш темним абрикосовим центром.

Кущ компактний, гіллястий, висотою 45-60 см. Рекомендується як бордюрна, контейнерна або балконна троянда. Пагони міцні. Листя темно-зелене глянцеве, стійке до захворювань.

Середній розмір квітки 10 см, містить 26-40 пелюсток. Цвіте протягом усього сезону. Квітки діаметром 8-10 см, махрові (26-40 пелюсток), лососево-рожеві.

Аромат легкий. Цвітіння повторне протягом сезону.

Сорт досить стійкий до захворювань. Необхідна своєчасна обрізка відцвілих суцвіть і регулярна підгодівля кущів. Потрібно підбирати місця посадки, що виключають застій холодних повітряних мас і протяги.

Троянда Таїті рекомендується як бордюрна, контейнерна або балконна троянда.

Троянда чайно-гібридна Мохана
Код товара: 80-009
Троянда "Мохана" (Mohana) - чудовий сорт чайно-гібридних троянд, представлений у 2006 році всесвітньо відомою фірмою Rosen Tantau. При розпусканні щільний класичний бутон троянди Мохана набуває неймовірно пишної форми і чудового яскраво-жовтого відтінку, який доповнює ніжний і тонкий аромат.
Троянда чайно-гібридна Папа Мейланд (ароматна)
Код товара: 80-385
Троянда Папа Мейланд - найкраща чайно-гібридна троянда в світі. Вона має ряд переваг - солодкий аромат за який сорт має багато нагород, елегантні бутони, темно-червоні квіти, які переливаються на сонці та чудову ідеальну форму. Довго стоять у вазі після зрізу, не осипаються. Має високу стійкість до борошнистої роси та з легкістю переносить жарку погоду, але профілактику від хвороб та шкідників проводити потрібно.
Троянда чайно-гібридна Касіма (в контейнері)
Код товара: 10-502
Троянда чайно-гібридна Касіма - красива троянда з яскравими жовто-помаранчевими квітами. Бутони розміщені на одиничних пагонах. Це зимостійка та досить стійка до хвороб рослина.
120 грн
купити