Троянда чайно-гібридна Таїті (Tahiti)
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-026
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда Таїті - компактний кущ з міцними пагонами, який славиться прекрасними кремово-жовтогарячими квітками з більш темним абрикосовим центром.

Кущ компактний, гіллястий, висотою 45-60 см. Рекомендується як бордюрна, контейнерна або балконна троянда. Пагони міцні. Листя темно-зелене глянцеве, стійке до захворювань.

Середній розмір квітки 10 см, містить 26-40 пелюсток. Цвіте протягом усього сезону. Квітки діаметром 8-10 см, махрові (26-40 пелюсток), лососево-рожеві.

Аромат легкий. Цвітіння повторне протягом сезону.

Сорт досить стійкий до захворювань. Необхідна своєчасна обрізка відцвілих суцвіть і регулярна підгодівля кущів. Потрібно підбирати місця посадки, що виключають застій холодних повітряних мас і протяги.

Троянда Таїті рекомендується як бордюрна, контейнерна або балконна троянда.

Троянда чайно-гібридна Ніколь
Код товара: 80-704
Троянда Ніколь - чайно-гібридна троянда, яка була виведена в 1983 році в Германії. Рахується одним із найкращих двухкольорових сортів для зрізу. Квіти мають класичну келихоподібну форму та незвичайний колір, за рахунок чого троянда виділяється серед інших.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Дует
Код товара: 80-238
Троянда чайно-гібридна Дует – ідеальний варіант, що підходить на зріз та у букетні композиції. Також стане прикрасою вашої клумби, саду або альпійської гірки. Має ніжний та приємний аромат
Троянда чайно-гібридна Атена
Код товара: СТ04
Троянда Атена - належить до групи чайно-гібридних троянд.