Троянда чайно-гібридна Таїті (Tahiti)
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-026
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда Таїті - компактний кущ з міцними пагонами, який славиться прекрасними кремово-жовтогарячими квітками з більш темним абрикосовим центром.

Кущ компактний, гіллястий, висотою 45-60 см. Рекомендується як бордюрна, контейнерна або балконна троянда. Пагони міцні. Листя темно-зелене глянцеве, стійке до захворювань.

Середній розмір квітки 10 см, містить 26-40 пелюсток. Цвіте протягом усього сезону. Квітки діаметром 8-10 см, махрові (26-40 пелюсток), лососево-рожеві.

Аромат легкий. Цвітіння повторне протягом сезону.

Сорт досить стійкий до захворювань. Необхідна своєчасна обрізка відцвілих суцвіть і регулярна підгодівля кущів. Потрібно підбирати місця посадки, що виключають застій холодних повітряних мас і протяги.

Троянда Таїті рекомендується як бордюрна, контейнерна або балконна троянда.

Троянда чайно-гібридна Амбіанс
Код товара: 20-050
Троянда чайно-гібридна Амбіанс (Ambiance) – сорт французької селекції, отриманий в 1998 році, дуже популярний у флористів, вирощується як для декору садиб так і під зріз. Амбіанс має ніжну квітку жовто-оранжевого забарвлення з малиново-червоним пояском на краях пелюстків. Кущ сильнорослий з невеликою кількістю шипів.
65 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Ейфелева вежа
Код товара: СТ11
Троянда чайно-гібридна Ейфелева вежа – один з найпопулярніших сортів троянд.
Комплект "Чарівний букет"
Код товара: 80-9994
Комплект "Чарівний букет" - ідеальна підбірка троянд для створення прекрасних букетів. В комплект входять сорти: Белла Віта, Амалія, Френдлі.
250 грн
купити