Троянда чайно-гібридна Строката фантазія
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ60
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Строката фантазія— українська красуня, виведена у 1977 році. Дуже популярна серед ландшафтних дизайнерів та озеленювачів.

Кущ достатньо компактний. Висота становить до 100 см, а ширина до 70-80 см.

На сильних прямих пагонах наявні невеликі шипи та густе темно-зелене листя.

Квіти дуже незвичні та захоплюючі. Пелюстки забарвлені в бордово-червоний колір з білими смужками, які хаотично розкидані по поверхні пелюстки.

Аромат слабкий але приємний.

Сорт витривалий до суворих погодніх умов. При посадці необхідно розпушити та зволожити грунт. Троянда не буде проти мінеральних добрив.

Троянда чайно-гібридна Верді
Код товара: 80-706
Троянда Верді - чайно-гібридний сорт з незвичайним кольором та ідеальною келихоподібною формою. Квіти великі, неймовірно красиві, не вигорають на сонці та стійкі до дощу. Чудово підходить для групових висадок або як акцент в клумбі.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Папа Мейланд (ароматна)
Код товара: 80-385
Троянда Папа Мейланд - найкраща чайно-гібридна троянда в світі. Вона має ряд переваг - солодкий аромат за який сорт має багато нагород, елегантні бутони, темно-червоні квіти, які переливаються на сонці та чудову ідеальну форму. Довго стоять у вазі після зрізу, не осипаються. Має високу стійкість до борошнистої роси та з легкістю переносить жарку погоду, але профілактику від хвороб та шкідників проводити потрібно.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Дуфтрауш
Код товара: СТ24
Троянда чайно-гібридна Дуфтрауш відрізняється ароматними красивими квітами. Назва її перекладається як «п’янкий аромат». Має німецьке походження, виведений ще у 1986 році. Кущ росте у висоту близько 90-100 см. Ширина його 70 см.