Троянда чайно-гібридна Соло Ред
Немає в наявності
75 грн
в избранное
Тип:чайно-гібридна
Артикул:190-110
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:1-2 года
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Соло Ред – існує думка, що це найкраща червона троянда з виведених троянд, оскільки вона не має недоліків.

Кущ – 120-130 см у висоту, з багатьма міцними пагонами.

Листочки – блискучі, повністю вкривають кущ.

Квіти – ідеальні за формою, великі (12-13 см). На одному стеблі по одній  квітці. Не вигорають на сонці, мають насичений червоний колір. Тримають довго бутон.

Аромат – сильний.

Догляд: не вибаглива у догляді, на перші роки рекомендується вкривати на зиму, стійка до хвороб та шкідників.

TOP-продаж
Троянда чайно-гібридна Муді Блю
Код товара: ГМ26
Сорт троянди Муді Блю відрізняється красивими незвичайними фіолетово-рожевими квітами. Квіти великі, яскраві, розкриваються до 12 см в діаметрі та мають яскравий насичений аромат.
Троянда чайно-гібридна Імператриця Фарах
Код товара: 80-235
Троянда чайно-гібридна Імператриця Фарах – яскрава представниця свого виду, що відрізняється вишуканими незвичайними квітами. Це французький сорт, виведений у 1992 році. Кущ сягає у висоту 100-120 см.
65 грн
купити
Новинка
Троянда чайно-гібридна Чармінг Піано
Код товара: 80-396
Троянда чайно-гібридна Чармінг Піано - неймовірно краси піоновидна троянда, яка була виведена в Німеччині в 2012 році. Одразу стала улюбленицею всіх професіоналів та любителів, отримала багато винагород та заслужену увагу. Сорт був отриманий в результаті випадкової мутації сорту "Піано". На початку цвітіння кущ покритий шаровидними бутонами, які потім набувають більш чашеподібної форми з набитою серединкою. На кожному етапі цвітіння Чармінг Піано дивовижна і вишукана. Листя її не боїться поширених хвороб та дощу.
99 грн
купити