Троянда чайно-гібридна Соло Ред
Немає в наявності
75 грн
в избранное
Тип:чайно-гібридна
Артикул:190-110
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:1-2 года
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Соло Ред – існує думка, що це найкраща червона троянда з виведених троянд, оскільки вона не має недоліків.

Кущ – 120-130 см у висоту, з багатьма міцними пагонами.

Листочки – блискучі, повністю вкривають кущ.

Квіти – ідеальні за формою, великі (12-13 см). На одному стеблі по одній  квітці. Не вигорають на сонці, мають насичений червоний колір. Тримають довго бутон.

Аромат – сильний.

Догляд: не вибаглива у догляді, на перші роки рекомендується вкривати на зиму, стійка до хвороб та шкідників.

Троянда чайно-гібридна Ель
Код товара: АБ76
Троянда чайно-гібридна Ель – названа на честь відомого журналу ЕLLE. Маючи таку назву квітка просто не може бути не гарною та яскравою, що і доводить її колір в поєднанні білого, рожевого та жовтого кольорів
Новинка
Троянда чайно-гібридна Блю Парфюм
Код товара: 80-243
Троянда чайно-гібридна Блю Парфюм (Blue Parfum) – невисока за своїми розмірами, має приємний аромат та незвичайний рідкісний колір – пурпурно-лавандовий. Бутони елегантні, а пелюсточки час від часу мають не рівний край, що тільки додає їй поважності і вишуканості. Колір може змінювати відтінок по мірі розпускання квіточки, але ніколи не втрачає свою особливу харизму.
Новинка
Троянда чайно-гібридна Матильда (Matilda)
Код товара: 80-008
Троянда «Матільда» (Matilda) - це одна з найкрасивіших крупноквіткових троянд насиченого темно-червоного кольору. Бутон червоно-коричневий, бокаловидний, який переходить у потужне стебло. Відмінною рисою даного сорту є також насичений п'янкий аромат.