Троянда чайно-гібридна Себастьян Кнейп (Sebastian Kneipp)
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-037
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Себастьян Кнейпп - чайно-гібридна троянда з перлинно-рожевою серцевиною і майже біла по краях, з квітками старовинної форми середньої величини.

Рослина сильноросла, добре розгалужена, висотою 80 - 120 см, розмір куща 120 х 50 см, лист середній, темно-зелений, глянсовий, добре переносить спекотне літо.

Кущ висотою 120-150 см, шириною 125 см. Листя красиве, зелене.

Квітки розпускаються на кінцях пагонів по 1-7 штук з бутонів округлої форми.

Троянда з великими, до 10-11 см в діаметрі, злегка чашоподібними квітками старовинної форми з масою дрібних пелюсток в центрі. Забарвлення дуже приємне, пастельне: так спочатку пелюстки теплого рожевого кольору, потім - вершкового і слонової коcті, вигорають майже до білих, але внутрішні пелюстки рожеві і надають троянді глибину.

Колір цієї троянди змінюється в залежності від стадії розпуску, освітленості, погоди і підгодівлі: від теплого рожевого до теплого жовтого.

Особливий шарм троянді надає дуже приємний аромат, який багато хто сприймає по-різному. Деякі описують його як аромат лотоса, деякі відчувають нотки фруктів і вина.

Стійкість до захворювань висока, сорт зимостійкий. Для отримання тривалого цвітіння необхідно обрізати відцвілі суцвіття і проводити регулярні підгодівлі. Стійкість до хвороб і шкідників середня. Роза має високу стійкість до хвороб.

Для збереження куща взимку необхідне укриття і посадка в місці, що виключає застій холодного повітря.

Троянда чайно-гібридна Верано
Код товара: 190-004
Троянда Верано - чайно-гібридна троянда. Прямостоячий кущ. Висота до 1 м.
99 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Ностальджи
Код товара: АБ89
Троянда чайно-гібридна Ностальджи – гарно цвіте повторно, маючи хвилясті краї неповторно виглядає на кожному етапі розквіту. Підходять для зрізу, довго стоять у воді, не втрачаючи свій колір. Через невисокий зріст використовують у масивах та на клумбах
Троянда чайно-гібридна Едді Мітчелл
Код товара: 80-053
Троянда чайно-гібридна Едді Мітчелл (Eddy Mitchell) – середньорослий кущ, який викликатиме захват на кожному етапі розпускання квіточок. Спочатку вона буде бордово-жовта, а в кінці до Вашої уваги буде представлено ледь чорний відтінок бутонів.