Троянда чайно-гібридна Себастьян Кнейп (Sebastian Kneipp)
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-037
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Себастьян Кнейпп - чайно-гібридна троянда з перлинно-рожевою серцевиною і майже біла по краях, з квітками старовинної форми середньої величини.

Рослина сильноросла, добре розгалужена, висотою 80 - 120 см, розмір куща 120 х 50 см, лист середній, темно-зелений, глянсовий, добре переносить спекотне літо.

Кущ висотою 120-150 см, шириною 125 см. Листя красиве, зелене.

Квітки розпускаються на кінцях пагонів по 1-7 штук з бутонів округлої форми.

Троянда з великими, до 10-11 см в діаметрі, злегка чашоподібними квітками старовинної форми з масою дрібних пелюсток в центрі. Забарвлення дуже приємне, пастельне: так спочатку пелюстки теплого рожевого кольору, потім - вершкового і слонової коcті, вигорають майже до білих, але внутрішні пелюстки рожеві і надають троянді глибину.

Колір цієї троянди змінюється в залежності від стадії розпуску, освітленості, погоди і підгодівлі: від теплого рожевого до теплого жовтого.

Особливий шарм троянді надає дуже приємний аромат, який багато хто сприймає по-різному. Деякі описують його як аромат лотоса, деякі відчувають нотки фруктів і вина.

Стійкість до захворювань висока, сорт зимостійкий. Для отримання тривалого цвітіння необхідно обрізати відцвілі суцвіття і проводити регулярні підгодівлі. Стійкість до хвороб і шкідників середня. Роза має високу стійкість до хвороб.

Для збереження куща взимку необхідне укриття і посадка в місці, що виключає застій холодного повітря.

Троянда чайно-гібридна Ревю
Код товара: 80-921
Троянда чайно-гібридна Ревю - ідеальна для створення букетів, оскільки зрізані квіти можуть зберіати колір і форму напротязі 10 днів.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Латін Леді
Код товара: 80-364
Троянда Латін Леді - унікальна чайна красуня, яка, не дивлячись на гучну назву, дуже вишукана та ніжна. Троянда має келихоподібну форму квітки середніх розмірів начисеного червоного кольору з білим. На фоні темно-зеленого листя квітка має виграшний та цікавий вигляд.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Капучіно
Код товара: 80-302
Троянда чайно-гібридна Капучіно - неймовірно цікава новинка, що просто створена для ніжних романтичних букетів.