Троянда чайно-гібридна Sebastian Kneipp (KORpastato, Amoretto, Fragrant Memories)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Sebastian Kneipp (KORpastato, Amoretto, Fragrant Memories) - просто-таки чудова, запашна квітка. Своєю "апетитною" формою нагадує вишуканий французький десерт. Ніжно-кремова, вершкова низка квітыв, розміром 12 – 13 см на рясних кущах заворожує і виглядає надзвичайно ефектно в комбінованих, а також одиночних клумбах.

 Група сортів: чайно-гібридні.

 Термін цвітіння: повторне.

 Кущ: досягає заввишки 120-150 см.

 Квіти: білі (до 40 пелюсток), але ближче до центру змінюють забарвлення на кремово-бежевий, зовнішні пелюстки більші внутрішніх і відрізняються формою. Вони округлі і швидше в'януть. Мають сильний і стійкий аромат.

 Особливості сорту: взимку рослині необхідно облаштувати укриття, теплицю, якщо є можливость, цілком захистити від наполегливого, холдного вітру. Рослина відрізняється стійкістю до хвороб.

 Рекомендації по посадці: варто підшукати помірно сонячне місце або легку напівтінь.

 Рекомендований період посадки: березень-квітень.

Троянда чайно-гібридна Акварель
Код товара: АБ71
Троянда Акварель – чайно-гібридний сорт, що відрізняється своїм насиченим фруктовим ароматом, неймовірним жовто-рожевим кольором і повторним цвітінням
Троянда чайно-гібридна Лавлі Ред
Код товара: СТ35
Троянда чайно-гібридна Лавлі Ред— нейморвірна троянда, додасть елегантності у сад.
Троянда чайно-гібридна Блю Парфюм
Код товара: 80-243
Троянда чайно-гібридна Блю Парфюм (Blue Parfum) – невисока за своїми розмірами, має приємний аромат та незвичайний рідкісний колір – пурпурно-лавандовий. Бутони елегантні, а пелюсточки час від часу мають не рівний край, що тільки додає їй поважності і вишуканості. Колір може змінювати відтінок по мірі розпускання квіточки, але ніколи не втрачає свою особливу харизму.
85 грн
купити