Троянда чайно-гібридна Sebastian Kneipp (KORpastato, Amoretto, Fragrant Memories)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Sebastian Kneipp (KORpastato, Amoretto, Fragrant Memories) - просто-таки чудова, запашна квітка. Своєю "апетитною" формою нагадує вишуканий французький десерт. Ніжно-кремова, вершкова низка квітыв, розміром 12 – 13 см на рясних кущах заворожує і виглядає надзвичайно ефектно в комбінованих, а також одиночних клумбах.

 Група сортів: чайно-гібридні.

 Термін цвітіння: повторне.

 Кущ: досягає заввишки 120-150 см.

 Квіти: білі (до 40 пелюсток), але ближче до центру змінюють забарвлення на кремово-бежевий, зовнішні пелюстки більші внутрішніх і відрізняються формою. Вони округлі і швидше в'януть. Мають сильний і стійкий аромат.

 Особливості сорту: взимку рослині необхідно облаштувати укриття, теплицю, якщо є можливость, цілком захистити від наполегливого, холдного вітру. Рослина відрізняється стійкістю до хвороб.

 Рекомендації по посадці: варто підшукати помірно сонячне місце або легку напівтінь.

 Рекомендований період посадки: березень-квітень.

Троянда чайно-гібридна Керіо
Код товара: 20-101
Чайно-гібридна троянда Керіо своїм цвітінням і неймовірним ароматом вражає своїх шанувальників. Вона була виведена фірмою, яка поважається за високу якість своїх сортів. До переваг можна віднести, те що Керіо не вигорає на сонці та є стійкою до хвороб, вітру і дощів.
Троянда чайно-гібридна Муві стар
Код товара: СТ46
Троянда чайно-гібридна Муві стар— сорт, виведений в Німеччині в 1995 році. Отримав популярність завдяки квітам, які довго стоять у воді та чудово підходять для зрізання.
Троянда чайно-гібридна Себастьян Кнейп (Sebastian Kneipp)
Код товара: 80-037
Себастьян Кнейпп - чайно-гібридна троянда з перлинно-рожевою серцевиною і майже біла по краях, з квітками старовинної форми середньої величини.