Троянда чайно-гібридна Sebastian Kneipp (KORpastato, Amoretto, Fragrant Memories)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Sebastian Kneipp (KORpastato, Amoretto, Fragrant Memories) - просто-таки чудова, запашна квітка. Своєю "апетитною" формою нагадує вишуканий французький десерт. Ніжно-кремова, вершкова низка квітыв, розміром 12 – 13 см на рясних кущах заворожує і виглядає надзвичайно ефектно в комбінованих, а також одиночних клумбах.

 Група сортів: чайно-гібридні.

 Термін цвітіння: повторне.

 Кущ: досягає заввишки 120-150 см.

 Квіти: білі (до 40 пелюсток), але ближче до центру змінюють забарвлення на кремово-бежевий, зовнішні пелюстки більші внутрішніх і відрізняються формою. Вони округлі і швидше в'януть. Мають сильний і стійкий аромат.

 Особливості сорту: взимку рослині необхідно облаштувати укриття, теплицю, якщо є можливость, цілком захистити від наполегливого, холдного вітру. Рослина відрізняється стійкістю до хвороб.

 Рекомендації по посадці: варто підшукати помірно сонячне місце або легку напівтінь.

 Рекомендований період посадки: березень-квітень.

Троянда чайно-гібридна Дует
Код товара: 80-238
Троянда чайно-гібридна Дует – ідеальний варіант, що підходить на зріз та у букетні композиції. Також стане прикрасою вашої клумби, саду або альпійської гірки. Має ніжний та приємний аромат
Троянда чайно-гібридна Джакаранда
Код товара: 30-014
Троянда чайно-гібридна Джакаранда - чарівна квітка темно-рожевого кольору з відтінком бузкового, діаметром до 10-12 см.
Троянда чайно-гібридна Імператриця Фарах
Код товара: 80-235
Троянда чайно-гібридна Імператриця Фарах – яскрава представниця свого виду, що відрізняється вишуканими незвичайними квітами. Це французький сорт, виведений у 1992 році. Кущ сягає у висоту 100-120 см.
65 грн
купити