Троянда чайно-гібридна Sebastian Kneipp (KORpastato, Amoretto, Fragrant Memories)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Sebastian Kneipp (KORpastato, Amoretto, Fragrant Memories) - просто-таки чудова, запашна квітка. Своєю "апетитною" формою нагадує вишуканий французький десерт. Ніжно-кремова, вершкова низка квітыв, розміром 12 – 13 см на рясних кущах заворожує і виглядає надзвичайно ефектно в комбінованих, а також одиночних клумбах.

 Група сортів: чайно-гібридні.

 Термін цвітіння: повторне.

 Кущ: досягає заввишки 120-150 см.

 Квіти: білі (до 40 пелюсток), але ближче до центру змінюють забарвлення на кремово-бежевий, зовнішні пелюстки більші внутрішніх і відрізняються формою. Вони округлі і швидше в'януть. Мають сильний і стійкий аромат.

 Особливості сорту: взимку рослині необхідно облаштувати укриття, теплицю, якщо є можливость, цілком захистити від наполегливого, холдного вітру. Рослина відрізняється стійкістю до хвороб.

 Рекомендації по посадці: варто підшукати помірно сонячне місце або легку напівтінь.

 Рекомендований період посадки: березень-квітень.

Новинка
Троянда чайно-гібридна Чармінг Піано
Код товара: 80-396
Троянда чайно-гібридна Чармінг Піано - неймовірно краси піоновидна троянда, яка була виведена в Німеччині в 2012 році. Одразу стала улюбленицею всіх професіоналів та любителів, отримала багато винагород та заслужену увагу. Сорт був отриманий в результаті випадкової мутації сорту "Піано". На початку цвітіння кущ покритий шаровидними бутонами, які потім набувають більш чашеподібної форми з набитою серединкою. На кожному етапі цвітіння Чармінг Піано дивовижна і вишукана. Листя її не боїться поширених хвороб та дощу.
Троянда чайно-гібридна Вівальді
Код товара: СТ10
Троянда Вівальді Гібридна троянда.
Троянда чайно-гібридна Принц Жардіньєр (Prince Jardinier )
Код товара: 80-940
Троянда чайно-гібридна Принц Жардіньєр (Prince Jardinier ) - новий сорт французької селекції, присвячений відомому письменнику в честь якого і носить другу назву - Олександр Пушкін. Виведений був у 2009 році і за цей час має аж 12 нагород, що підтверджує вишуканість та неповторність сорту.
120 грн
купити