Троянда чайно-гібридна Розмарі Харкнесс (ароматна) (в контейнері)
Немає в наявності
120 грн
в избранное
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-369
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2-4 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Розмарі Харкнесс - не визнана красуня з дивовижним кольором, сильним ароматом та дійсно королівською та густою формою куща. Хоча сорт не має великих винагород, але його вирощують майже у всіх країнах. Аромат має дивовижний, тому варто посадити Розмарі в клумбу біля вікна, а потім зрізати і насолоджуватися ним в будинку. Вона рано зацвітає і цвіте аж до пізньої осені.

Розміри: висота від 80 до 100 см, а в ширину 80-90 см.

Квіти: дивовижні, головного кольору немає, але в палітрі помаранчевий, персиковий, рожевий та жовтий дивовижно поєднуються одне з одним, пелюстки хвилясті та махрові, сама квітка до 10 см в діаметрі.

Аромат: дивовижний та сильний.

Цвітіння: повторне.

Особливості: зимостійка, не боїться дощу та вітру, потрібно висаджувати на сонячних ділянках.

USDA: п'ята зона.

 

Новинка
Троянда чайно-гібридна Ранункула
Код товара: 80-501
Троянда Ранункула вирізняється цікавим пістрявим забарвлення квітів і їх красивою піоновидною формою. Квіти малинового кольору з кремовим вкрапленням. Серединка бутону зелена. Висота куща становить 90-110 см.
Троянда чайно-гібридна Сьюзен Хампшир (в контейнері)
Код товара: 80-325
Троянда чайно-гібридна Сьюзен Хампшир – вишуканий сорт троянд названий на честь англійської актриси Сьюзан Хэмпшир. Користується великою популярністю в розоводів по всьому світі.
120 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Ашрам
Код товара: ГМ07
Троянда Ашрам належить до групи чайно-гібридних троянд і чарує своїм мідно-персиковим кольором квітів. Виведена вона Тантау, у Німеччині 1998 року.
85 грн
купити