Троянда чайно-гібридна Роял Вільямс
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ50
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Роял Вільямс— надзвичайно популярний сорт, виведений у кінці 20 століття.

Високий( 120-150 см) кущ з прямими і гарними стеблами, на яких є невеликі шипи. Вкритий смарагдового кольору листям, яке виблискує на сонці.

Квіти неперевершені, палаючого бордово-червоного забарвлення з сильним та витонченим ароматом.

Цвіте від квітня і до пізньої осені.

Найкращий час для висадки весна-осінь. Сорт характеризується стійкістю до захворювань, високою якістю квітів та своєю красою. Як і всі троянди цей кущ потрібно садити на сонці або півтіні.

Троянда чайно-гібридна Папа Мейланд (ароматна)
Код товара: 80-385
Троянда Папа Мейланд - найкраща чайно-гібридна троянда в світі. Вона має ряд переваг - солодкий аромат за який сорт має багато нагород, елегантні бутони, темно-червоні квіти, які переливаються на сонці та чудову ідеальну форму. Довго стоять у вазі після зрізу, не осипаються. Має високу стійкість до борошнистої роси та з легкістю переносить жарку погоду, але профілактику від хвороб та шкідників проводити потрібно.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Лів Тайлер
Код товара: 80-365
Троянда Лів Тайлер - має виражений фруктовий аромат та високу стійкість до хвороб і морозів. Сорт виведений у Франції для вирощування на присадибних ділянках. Кущі сильні та високі, не розпадається, листя практично не хворіє. Французький модний бренд "Живанші" аромат сорту включив у формулу свого аромату "Very Irresistible".
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Ранок Парижу
Код товара: 80-052
Троянда чайно-гібридна Ранок Парижу - одна з найпопулярніших троянд на зріз. Її витончений високий бокаловидний бутон нікого не залишить байдужим.
85 грн
купити