Троянда чайно-гібридна Рене Госинні (в контейнері)
есть в наличии
120 грн
в избранное купити
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-362
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2-4 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Чайно-гібридна троянда Рене Госинні - яскрава, неперевершена красуня, що нагадує кольором своїх помаранчевих пелюсток про такі прекрасні години теплого, літнього заходу. А вдихнувши її аромат, Ви точно маєте всі шанси перенестись в літо, адже він поєднує в собі нотки персика, грейпфрута і манго.

Колір: помаранчевий

Кількість квіток на стеблі: 1

Розмір квітки: 13-15 см.

Висота куща: 60-80 см.

Аромат: яскраво виражений.

Троянда чайно-гібридна Розмарі Харкнесс (ароматна) (в контейнері)
Код товара: 80-369
Троянда Розмарі Харкнесс - не визнана красуня з дивовижним кольором, сильним ароматом та дійсно королівською та густою формою куща. Хоча сорт не має великих винагород, але його вирощують майже у всіх країнах. Аромат має дивовижний, тому варто посадити Розмарі в клумбу біля вікна, а потім зрізати і насолоджуватися ним в будинку. Вона рано зацвітає і цвіте аж до пізньої осені.
Троянда чайно-гібридна Іліос
Код товара: 80-602
Троянда чайно-гібридна Іліос — лимонна, незвичайна та дуже контрастна троянда, що на фоні глянцевого зеленого листя має неймовірний вигляд. Сам кущ прямостоячий, не колючий та гарно тримає форму. Даний сорт рахується символом успіху та богатства, а флористи жовтий колір асоціюють з благополуччям та достатком.
Троянда чайно-гібридна Сонора
Код товара: БА819
Приналежність: чайно-гібридна, для зрізу Чому вона: сильний аромат, підходить для зрізу, біколор Кількість квітів на стеблі: 1