Троянда чайно-гібридна Равель
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-915
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Равель— дуже красива троянда, виведена в Франції і названа на честь французького композитора.

Розміри: кущ виростає до 110 см і більше, а його ширина становить від 80 до 100 см.

Квіти:  довго розпускаються, сягають в діаметрі до 12-13 см. Бутони повні, міцні, за своєю формою схожі на келихи. Пелюстки міцні, їх у троянді 25-28, забарвлені в насичений рожево-малиновий колір, вони довго тримаються на квітці і не опадають під дією вітрів чи опадів.

Цвітіння: повторне, з другої половини червня і до жовтня. Квіти мають легенький аромат.

Особливості: дуже морозостійкий сорт. Її потрібно підживлювати добривами для кращої якості квітів, а також поливати раз на 10 днів. Сорт ідеальний для створення букетів.

Троянда чайно-гібридна Белла Віта
Код товара: 80-601
Троянда чайно-гібридна Белла Віта – одна з найкращих двохколірних троянд, що були виведені в Нідерландах. Має ніжні квіти, які використовують для створення букетів, адже сорт практично не має шипів.
Троянда чайно-гібридна Хьолстен Пьорл
Код товара: 80-991
Троянда чайно-гібридна Хьолстен Пьорл - німецький сорт , який виглядає неповторно як в букетах, так і в ландшафтних композиціях. Особливий соковитий оранжево-червоний колір не залишить нікого байдужим. Бутони розкриваються повільно та довго тримають форму, квіти довго зберігають свіжість у зрізаному вигляді.
Троянда чайно-гібридна Анастасія, в контейнері
Код товара: 80-245
Троянда чайно-гібридна Анастасія (Anastasia) – маючи чудові білі пелюсточки квітка цього сорту розпускається повільно, що дозволяє насолоджуватися кожним періодом. Хто ж не хоче у себе в саду мати білосніжну красуню?