Троянда чайно-гібридна Принц Жардіньєр (Prince Jardinier )
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-940
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Принц Жардіньєр (Prince Jardinier ) - новий сорт французької селекції, присвячений відомому письменнику в честь якого і носить другу назву - Олександр Пушкін. Виведений був у 2009 році і за цей час має аж 12 нагород, що підтверджує вишуканість та неповторність сорту.

Розміри: міцний кущ 80-130 см у висоту та 80 см у ширину, повністю покритий зеленим глянцевим листям.

Квіти: великі, до 13 см в діаметрі. В середньому складаються з 80 листочків ніжно-рожевого кольору з інтенсивнішим всередині троянди. Довго тримається на стеблі не зважаючи на погодні умови.

Аромат: дуже відчутний, інтенсивний трояндовий.

Цвітіння: повторне, майже безперервне.

Особливості: володіє відмінними стійкими якостями від хвороб та шкідників. Може зимувати без укриття, але в перші роки життя рекомендовано прикрити кореневу систему.

Троянда чайно-гібридна Ностальджи
Код товара: АБ89
Троянда чайно-гібридна Ностальджи – гарно цвіте повторно, маючи хвилясті краї неповторно виглядає на кожному етапі розквіту. Підходять для зрізу, довго стоять у воді, не втрачаючи свій колір. Через невисокий зріст використовують у масивах та на клумбах
Троянда чайно-гібридна Дабл Делайт
Код товара: 20-006
Троянда Дабл Делайт – сорт, квіти якого поєднують в собі полуницю з вершками. Таке забарвлення її. Висота куща становить близько 100 см.
65 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Себастьян Кнейп (Sebastian Kneipp)
Код товара: 80-037
Себастьян Кнейпп - чайно-гібридна троянда з перлинно-рожевою серцевиною і майже біла по краях, з квітками старовинної форми середньої величини.