Троянда чайно-гібридна Принц Жардіньєр (Prince Jardinier )
Немає в наявності
120 грн
в избранное
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-940
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Принц Жардіньєр (Prince Jardinier ) - новий сорт французької селекції, присвячений відомому письменнику в честь якого і носить другу назву - Олександр Пушкін. Виведений був у 2009 році і за цей час має аж 12 нагород, що підтверджує вишуканість та неповторність сорту.

Розміри: міцний кущ 80-130 см у висоту та 80 см у ширину, повністю покритий зеленим глянцевим листям.

Квіти: великі, до 13 см в діаметрі. В середньому складаються з 80 листочків ніжно-рожевого кольору з інтенсивнішим всередині троянди. Довго тримається на стеблі не зважаючи на погодні умови.

Аромат: дуже відчутний, інтенсивний трояндовий.

Цвітіння: повторне, майже безперервне.

Особливості: володіє відмінними стійкими якостями від хвороб та шкідників. Може зимувати без укриття, але в перші роки життя рекомендовано прикрити кореневу систему.

Троянда чайно-гібридна Світнес
Код товара: 80-050
Троянда чайно-гібридна Світнес (Sweetness) – завоювала увагу своїм незвичайним забарвленням та формою пелюстків. Кущ середніх розмірів буде ідеальним варіантом на зріз, так як має прямі, міцні та довгі ніжки. Також цікаво виглядатиме у групових та поодиноких висадках.
Новинка
Троянда чайно-гібридна "Комтесса"
Код товара: 140-26
Гарний сорт, схожий за формою на Августа Луїзу
79 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Міс Піггі
Код товара: 80-603
Троянда чайно-гібридна Міс Піггі — нещодавно виведений сорт своїм насиченим та привабливим відтінком не залишає нікого байдужим. Рахується однією із кращих троянд нового покоління. У троянди практично немає недоліків - неймовірний колір, чудовий розмір та аромат.
79 грн
купити