Троянда чайно-гібридна Принц Жардіньєр (Prince Jardinier )
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-940
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Принц Жардіньєр (Prince Jardinier ) - новий сорт французької селекції, присвячений відомому письменнику в честь якого і носить другу назву - Олександр Пушкін. Виведений був у 2009 році і за цей час має аж 12 нагород, що підтверджує вишуканість та неповторність сорту.

Розміри: міцний кущ 80-130 см у висоту та 80 см у ширину, повністю покритий зеленим глянцевим листям.

Квіти: великі, до 13 см в діаметрі. В середньому складаються з 80 листочків ніжно-рожевого кольору з інтенсивнішим всередині троянди. Довго тримається на стеблі не зважаючи на погодні умови.

Аромат: дуже відчутний, інтенсивний трояндовий.

Цвітіння: повторне, майже безперервне.

Особливості: володіє відмінними стійкими якостями від хвороб та шкідників. Може зимувати без укриття, але в перші роки життя рекомендовано прикрити кореневу систему.

Троянда чайно-гібридна Бест Імпрешн
Код товара: ГМ15
Троянда чайно-гібридна Бест Імпрешн - незвичайна пітрява красуня, виведена у Німеччині Тантау у 2011 р. Це достатньо молодий сорт. Кущ прямостоячий, висотою 90-120 см. Ширина 60 см.
Троянда чайно-гібридна Піч Аваланж
Код товара: 80-604
Троянда чайно-гібридна Піч Аваланж — ніжний та витончений сорт з персиковим кольором пелюсток. Букет з таких квітів дарують тільки найкращим друзям або коханим людям. Після зрізу квіти стоять до двух тижнів.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Тулуз Лаутрек
Код товара: 80-901
Троянда Тулуз Лаутрек – цей сорт відносять до шрабів, але вона більше схожа на велику чайно-гібридну троянду. Квіти з’являються по одній, у великій кількості і квітнуть безперервно
85 грн
купити