Троянда чайно-гібридна Оранж Інтуішн ( Orange Intuition )
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-947
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Оранж Інтуішн ( Orange Intuition ) - досить екстравагантний сорт французької селекції, що неодмінно стане особливим акцентом у вашому саду та буде ловити на собі багато поглядів завдяку своєму морквяно-кораловому кольорі.

Розміри: компактний не густий кущ до 120 см у висоту. 

Квіти: класичної чайно-гібридної форми, що довго тримають бутон, розмір якого до 8 см в діаметрі. Ніжні кремові полоски на оранжево-апельсиновому фоні виглядають дуже ніжно. Кожна квітка по своєму унікальна та особлива, адже візерунок не повторюється.

Цвітіння: повторне, рясне.

Аромат: слабкий, з відчутними цитрусовими нотками.

Особливості: рекомендовано проводити профілактичну обробку проти шкідників та хвороб. Чудово підходить для зрізу.

Троянда чайно-гібридна Белла Віта
Код товара: 80-601
Троянда чайно-гібридна Белла Віта – одна з найкращих двохколірних троянд, що були виведені в Нідерландах. Має ніжні квіти, які використовують для створення букетів, адже сорт практично не має шипів.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Верді
Код товара: 80-706
Троянда Верді - чайно-гібридний сорт з незвичайним кольором та ідеальною келихоподібною формою. Квіти великі, неймовірно красиві, не вигорають на сонці та стійкі до дощу. Чудово підходить для групових висадок або як акцент в клумбі.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Поло
Код товара: 20-009
Троянда чайно-гібридна Поло – неперевершена красуня наречена, дивує своєю витонченістю і ніжним білим кольором. Має рясне та повторне цвітіння. Перевагою є бокаловидний дизайн та практична відсутність шипів.