Троянда чайно-гібридна Інгрід Бергман
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ27
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Інгрід Бергман – неперевершена класична троянда, що своїми бездоганними квітами підкорила весь світ. Вона неодноразово була нагороджена золотими медалями на різноманітних виставках.

Кущ  може сягати до 85 см у висоту та близько 70 см завширшки. Виглядає компактно. Листки глянцеві, молоді мають малиновий відтінок.

Квіти махрові, пелюстки ніби вивернуті по спіралі, що додає їй шарму. Одна квітка налічує близько 45 пелюсток! Колір квітів – темно-червоний. На одному стеблі розміщується по одній квітці, що робить її цінною для вирощування на зріз. Діаметр однієї квітки, що розпустилася становить близько 10 см.

Цвітіння повторюється.

Троянда Інгрід Бергман – квітка романтиків. Колір її квітів символізує справжнє палке кохання.

Рекомендації при посадці. Троянда Інгрід Бергман має темно-червоний колір, який під яскравим сонцем може змінюватися. Саме тому під палючим сонцем краще її не висаджувати.

Використання: красуня Інгрід Бергман  ідеально підходить для квітів на зріз для створення неповторних букетів. Також вона займе достойне місце у Вашому розарію.

Троянда чайно-гібридна Рене Госинні
Код товара: 80-362
Чайно-гібридна троянда Рене Госинні - яскрава, неперевершена красуня, що нагадує кольором своїх помаранчевих пелюсток про такі прекрасні години теплого, літнього заходу.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Моунт Шаста
Код товара: СТ44
Троянда чайно-гібридна Моунт Шаста— білосніжна красуня з запашними квітами.
Троянда чайно-гібридна Аква
Код товара: 20-201
Троянда чайно-гібридна Аква – відрізняється своїм бузковим забарвленням, до середини колір стає все насиченішим. До основних характеристик можна віднести – практично відсутні шипи та повторне цвітіння, високу стійкість до борошнистої роси та дощу
65 грн
купити