Троянда чайно-гібридна Інгрід Бергман
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ27
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Інгрід Бергман – неперевершена класична троянда, що своїми бездоганними квітами підкорила весь світ. Вона неодноразово була нагороджена золотими медалями на різноманітних виставках.

Кущ  може сягати до 85 см у висоту та близько 70 см завширшки. Виглядає компактно. Листки глянцеві, молоді мають малиновий відтінок.

Квіти махрові, пелюстки ніби вивернуті по спіралі, що додає їй шарму. Одна квітка налічує близько 45 пелюсток! Колір квітів – темно-червоний. На одному стеблі розміщується по одній квітці, що робить її цінною для вирощування на зріз. Діаметр однієї квітки, що розпустилася становить близько 10 см.

Цвітіння повторюється.

Троянда Інгрід Бергман – квітка романтиків. Колір її квітів символізує справжнє палке кохання.

Рекомендації при посадці. Троянда Інгрід Бергман має темно-червоний колір, який під яскравим сонцем може змінюватися. Саме тому під палючим сонцем краще її не висаджувати.

Використання: красуня Інгрід Бергман  ідеально підходить для квітів на зріз для створення неповторних букетів. Також вона займе достойне місце у Вашому розарію.

Троянда чайно-гібридна Лоліта
Код товара: 20-001
Троянда чайно-гібридна Лоліта – злегка хвилясті пелюсточки дивують своїм чарівним кольором, який змінюється протягом цвітіння від медового до ніжно помаранчевого. Підходить для зрізу в букети. Додатковою перевагою є повторне цвітіння і середня стійкість до хвороб та вітру
Троянда чайно-гібридна Чикаго Піс
Код товара: 80-929
Троянда чайно-гібридна Чикаго Піс - одна з найкращих із всесвітньо відомої серії Peace, тобто виведений з сорту Глорія Дей. Сорт увібрав у себе усі найкращі риси попередника, проте володіє набагато яскравішими та більш насиченими кольорами.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Монтезума
Код товара: СТ45
Троянда чайно-гібридна Монтезума— ніжні квіти мило дивляться на фоні ніжних зелених листочків.