Троянда чайно-гібридна Імператриця Фарах
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-235
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Імператриця Фарах – яскрава представниця свого виду, що відрізняється вишуканими незвичайними квітами. Це французький сорт, виведений у 1992 році.

Кущ сягає у висоту 100-120 см.

Квіти дуже красиві, білого кольору, що до краї переходить у червоний. Квітка дуже махрова, а самі пелюстки ніби вивернуті назовні. Сама квітка досить велика і може сягати в діаметрі до 13 см.
Цвітіння рясне і постійно повторюється.

Аромат у Імператриці Фарах ніжний і не дуже сильний.

У даного сорту спостерігається висока стійкість до грибкових захворювань. При правильному і вчасному підживленні стійкість лише покращується.

Посадка троянди Імператриця Фарах. Потрібно вибирати освітлене місце, адже саме там найкраще грають кольори цієї красуні. Місце повинно бути незаболоченим і без застою води. Якщо у Вас грунт не дуже багатий на поживні речовини, можна в посадкову ямку насипати хорошого чорнозему.

Використання. Така троянда стане справжньою імператрицею Вашого квітника чи розарію, яке би місце Ви для неї не обрали.

Новинка
Троянда чайно-гібридна Матильда (Matilda)
Код товара: 80-008
Троянда «Матільда» (Matilda) - це одна з найкрасивіших крупноквіткових троянд насиченого темно-червоного кольору. Бутон червоно-коричневий, бокаловидний, який переходить у потужне стебло. Відмінною рисою даного сорту є також насичений п'янкий аромат.
Троянда чайно-гібридна Белла Віта
Код товара: 80-601
Троянда чайно-гібридна Белла Віта – одна з найкращих двохколірних троянд, що були виведені в Нідерландах. Має ніжні квіти, які використовують для створення букетів, адже сорт практично не має шипів.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Примадонна
Код товара: 80-705
Троянда Примадонна - оригінальний чайно-гібридний сорт, який може стати перлиною будь-якої колекції. Чудово підходить для вирощування на зріз або для любительського вирощування.
85 грн
купити