Троянда чайно-гібридна Імператриця Фарах
есть в наличии
120 грн
в избранное купити
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-235
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Імператриця Фарах – яскрава представниця свого виду, що відрізняється вишуканими незвичайними квітами. Це французький сорт, виведений у 1992 році.

Кущ сягає у висоту 100-120 см.

Квіти дуже красиві, білого кольору, що до краї переходить у червоний. Квітка дуже махрова, а самі пелюстки ніби вивернуті назовні. Сама квітка досить велика і може сягати в діаметрі до 13 см.
Цвітіння рясне і постійно повторюється.

Аромат у Імператриці Фарах ніжний і не дуже сильний.

У даного сорту спостерігається висока стійкість до грибкових захворювань. При правильному і вчасному підживленні стійкість лише покращується.

Посадка троянди Імператриця Фарах. Потрібно вибирати освітлене місце, адже саме там найкраще грають кольори цієї красуні. Місце повинно бути незаболоченим і без застою води. Якщо у Вас грунт не дуже багатий на поживні речовини, можна в посадкову ямку насипати хорошого чорнозему.

Використання. Така троянда стане справжньою імператрицею Вашого квітника чи розарію, яке би місце Ви для неї не обрали.

Троянда чайно-гібридна Ланком
Код товара: 20-003
Троянда чайно-гібридна Ланком – часто порівнюють з відомим брендом «Lancome» за свою ніжність і особливий насичений колір, займає високі сходинки і отримала багато світових нагород як і її тезка. Дуже ефектно виглядає при вирощуванні з трояндами теплих відтінків. Цвіте повторно і має високу стійкість до морозів і хвороб
Троянда чайно-гібридна Едді Мітчелл
Код товара: 80-053
Троянда чайно-гібридна Едді Мітчелл (Eddy Mitchell) – середньорослий кущ, який викликатиме захват на кожному етапі розпускання квіточок. Спочатку вона буде бордово-жовта, а в кінці до Вашої уваги буде представлено ледь чорний відтінок бутонів.
Троянда чайно-гібридна Фольклор
Код товара: СТ10
Троянда чайно-гібридна Фольклор – ранній сорт чайно-гібридних троянд.