Троянда чайно-гібридна Імператриця Фарах
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-235
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Імператриця Фарах – яскрава представниця свого виду, що відрізняється вишуканими незвичайними квітами. Це французький сорт, виведений у 1992 році.

Кущ сягає у висоту 100-120 см.

Квіти дуже красиві, білого кольору, що до краї переходить у червоний. Квітка дуже махрова, а самі пелюстки ніби вивернуті назовні. Сама квітка досить велика і може сягати в діаметрі до 13 см.
Цвітіння рясне і постійно повторюється.

Аромат у Імператриці Фарах ніжний і не дуже сильний.

У даного сорту спостерігається висока стійкість до грибкових захворювань. При правильному і вчасному підживленні стійкість лише покращується.

Посадка троянди Імператриця Фарах. Потрібно вибирати освітлене місце, адже саме там найкраще грають кольори цієї красуні. Місце повинно бути незаболоченим і без застою води. Якщо у Вас грунт не дуже багатий на поживні речовини, можна в посадкову ямку насипати хорошого чорнозему.

Використання. Така троянда стане справжньою імператрицею Вашого квітника чи розарію, яке би місце Ви для неї не обрали.

Троянда чайно-гібридна Госпел
Код товара: 20-007
Троянда чайно-гібридна Госпел – має двокольорові масивні квіти, по 65-70 пелюсточок в одній. Старовинної форми, підходить для зрізу, так як довго зберігає свою форму та витончений аромат
Троянда чайно-гібридна Sebastian Kneipp (KORpastato, Amoretto, Fragrant Memories)
Код товара:
Троянда чайно-гібридна Sebastian Kneipp (KORpastato, Amoretto, Fragrant Memories) - просто-таки чудова, запашна квітка. Своєю "апетитною" формою нагадує вишуканий французький десерт. Ніжно-кремова, вершкова низка квітыв, розміром 12 – 13 см на рясних кущах заворожує і виглядає надзвичайно ефектно в комбінованих, а також одиночних клумбах.
Троянда чайно-гібридна Лімбо
Код товара: 80-120
Троянда чайно-гібридна Лімбо – виділяється своїм особливим кольором. Селекціонери не покидають спроб вивести зелену троянду, Лімбо є найближчою альтернативою. Якщо Ви хочете здивувати знайомих і близьких, тоді вона саме для Вас