Троянда чайно-гібридна Моунт Шаста
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ44
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Моунт Шаста— білосніжна красуня з запашними квітами.

Кущ високий та з прямими міцними пагонами. Висота 125-130 см, ширина 90 см.

Бутони великі і пружні, розпускаються довго.

Цвітуть ці прекрасні троянди ціле літо, а закінчують цвісти в середині жовтня.

Квіти дуже великі, діаметр 12-13 см. Пелюсток у квітці понад 25, вони ніжного молочно-кремового кольору, краї підкручені. Аромат слабкий і ніжний.

Пагони міцні, прямі та з невеликою кількістю шипів.

Це одна з найкращих сортів білосніжних троянд. Незважаючи на те, що вона була виведена давно, цей сорт досі отримує нагороди.

Ці троянди використовують для виготовлення весільних букетів, а також різних інших композицій. Сорт не боїться морозів, не потребує особливого догляду. Але потрібно обробляти кущ засобами проти шкідників.

Троянда чайно-гібридна Чері Бренді
Код товара: 80-331
Троянда чайно-гібридна Чері Бренді має красиву бокаловидну форму квітки і прямостоячий кущ, що робить її ідеальною на зріз.
Троянда чайно-гібридна Хайнц Вінклер (Heinz Winkler)
Код товара: 80-028
Цвітіння троянди Хайнц Вінклер не залишає садоводів байдужими, оскільки воно триває протягом усього сезону, його щедрість не може не вражати, а декоративні якості квітки часом просто неможливо передати словами. Форма її квіток заворожує, глибокий насичений тон хвилястих пелюсток захоплює, а пам'ять не в змозі підібрати жодної аналогії.
Троянда чайно-гібридна "Блю Мун"
Код товара: 190-101
Троянда чайно-гібридна "Блю Мун" – незвичайна ароматна красуня з великими квітами бузкового кольору. Троянди ідеальні для зрізу, довго стоять у воді.
95 грн
купити