Троянда чайно-гібридна Монтезума
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ45
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Монтезума— ніжні квіти мило дивляться на фоні ніжних зелених листочків.

Кущ гарний, повний, в ньому багато прямостоячих рівних та міцних пагонів. Висота коливається в межах 120-130 см, а ширина 75-85 см.

Цвіте двічі за сезон, бутони розпускаються довго, тому квіти довше залишаються на кущі.

Квіти рожево-коралового кольору, пелюстки махрові, їх у квітці до 30-35 шт. Цим трояндам властивий ніжний аромат з солодкуватими нотками.

Сорт добре росте на гумусових грунтах, також може рости і на бідних гумусом грунтах. Потрібно рослину на зиму вкривати. Ці троянди люблять сонце, тому їх бажано садити на сонячних місцях. Стійка до захворювань.

Троянда чайно-гібридна Імператриця Фарах
Код товара: 80-235
Троянда чайно-гібридна Імператриця Фарах – яскрава представниця свого виду, що відрізняється вишуканими незвичайними квітами. Це французький сорт, виведений у 1992 році. Кущ сягає у висоту 100-120 см.
65 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Дует
Код товара: 80-238
Троянда чайно-гібридна Дует – ідеальний варіант, що підходить на зріз та у букетні композиції. Також стане прикрасою вашої клумби, саду або альпійської гірки. Має ніжний та приємний аромат
Троянда чайно-гібридна Пульман Орієнт Експрес
Код товара: 80-368
Троянда Пульман Орієнт Експрес - один із самих особливих сортів, які були виведені в одному році разом з цією трояндою. Пульман має дивовижне забарвлення та набір кольорів - жовтий, малиновий, рожевий, персиковий. Кожен для себе може виділити різні відтінки, але все одно троянда особлива і відрізняється від своїх родичів. Вона не вигорає на сонці, квітка не розпадається під впливом дощу чи вітру, стійка до хвороб та шкідників.
85 грн
купити