Троянда чайно-гібридна Монтезума
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ45
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Монтезума— ніжні квіти мило дивляться на фоні ніжних зелених листочків.

Кущ гарний, повний, в ньому багато прямостоячих рівних та міцних пагонів. Висота коливається в межах 120-130 см, а ширина 75-85 см.

Цвіте двічі за сезон, бутони розпускаються довго, тому квіти довше залишаються на кущі.

Квіти рожево-коралового кольору, пелюстки махрові, їх у квітці до 30-35 шт. Цим трояндам властивий ніжний аромат з солодкуватими нотками.

Сорт добре росте на гумусових грунтах, також може рости і на бідних гумусом грунтах. Потрібно рослину на зиму вкривати. Ці троянди люблять сонце, тому їх бажано садити на сонячних місцях. Стійка до захворювань.

Троянда чайно-гібридна Терракота
Код товара: 30-388
Троянда чайно-гібридна Тераккота відрізняється красивими великими квітами, що просто створені на зріз. Належить до дуже популярних сортів селекції Мейланд.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Соло Пінк
Код товара: 190-014
Троянда чайно-гібридна Соло Пінк - троянда з ніжним забарвленням та ароматом. Сорт рекомендований до вирощування в клумбах, тому що її неймовірне та розкішне цвітіння не зможе залишити байдужим.
75 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Діп Вотер (Deep Water), в контейнері
Код товара: 80-025
Троянда Діп Вотер - незвичайне і загадкове забарвлення приводить у захват від цієї троянди. Пелюстки біля основи ніжного лілово-рожевого кольору переходять у більш насичені червоні з хвилястими кінцями. Високий, міцний і великий бутон бокаловидной форми троянди Діп Вотер розпускається в рожеву квітку з дивно ніжним і привабливим ароматом.