Троянда чайно-гібридна Майзер
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ43
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Майзер — захоплююча троянда родом з Німеччини додасть неповторного вигляду у будь-який чудовий сад.

Кущ не високий і компактний. Розміри: 75-90 см * 60-80 см.

Бутони конусоподібної форми та міцні.

Квіти гарні та великі. Діаметр квітки сягає 10-11 см. Пелюстки забарвлені в чорнично-бузковий колір. Троянда наповнює повітря насиченим пряним ароматом.

Цвіте протягом літа і аж до середини вересня.

Прекрасно адаптується до будь-якого клімату. Легко переносить засушливі літні місяці. Не перемерзає взимку. Квіти чудово підходять для зрізання і довго стоять зрізаними. Цей кущ необхідно садити на гумусовому грунті і підживлювати мінеральними добривами.

Троянда чайно-гібридна Коломбіна
Код товара: 80-378
Троянда Коломбіна - чайно-гібридний сорт, який має махрові квіти з біло-малиновими пелюстками. На одному кущі колір квітів не повторюється, кожна по-своєму особлива. Кущ майже без шипів, середніх розмірів, прямі пагони, тому Коломбіна підходить на зріз та для створення квіткових композицій. Додатковими перевагами є стійкість до палючого сонця, морозів та хвороб.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Корвет
Код товара: СТ30
Троянда чайно-гібридна Корвет— яскрава та витончена троянда ідеально підійде як подарунок і як поповнення для власної квіткової колекції.
Троянда чайно-гібридна Альянс
Код товара: 80-352
Троянда Альянс - чайно-гібридний сорт.
85 грн
купити