Троянда чайно-гібридна Люксор, в контейнері
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:80-328
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Люксор— витончений і цікавий сорт троянд.

Висота куща — 90-120 см, в ширину розростається до 90 см.

Бутони видовжені та пружні.

Квіти великі, до 13 см в діаметрі. Пелюстки махрові, ззовні білувато-рожеві, а зсередини мають насичений червоний колір. Цвіте протягом сезону дуже рясно.

Притаманний цьому сорту легкий аромат.

Ідеально підходять для зрізування, стійкі до хвороб та шкідників. Кущ має міцні та прямостоячі стебла. Не потребує особливого догляду, але важливо підтримувати вологість грунту навколо куща і садити в сонячних місцях.

Троянда чайно-гібридна Амалія
Код товара: 80-600
Троянда чайно-гібридна Амалія — має дивовижну квітку келихоподібної форми в якої серединка рожева, а ззовні пелюстки вишневого кольору. Сорт дуже морозостійкий, з колючками та підходить на зріз.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Блаш, в контейнері
Код товара: 80-241
Троянда чайно-гібридна Блаш (Blush) – має незвичайне двокольорове забарвлення, яке одразу привертає увагу всіх без виключення! Келихоподібна форма додає ще більшої вишуканості і благородства. Таке враження, що вона була створена спеціально для королівських садів. Не відмовляйте собі у задоволенні відчути себе членом королівської родини.
Троянда чайно-гібридна Гьоте Роуз
Код товара: 80-907
Троянда чайно-гібридна Гьоте Роуз - була представлена в багатьох країнах на різних виставках і практично вскрізь займала перші місця, а отже має безліч нагород та відзнак. Сорт зумів підкорити не тільки журі, а й протягом багатьох років не перестає вловлювати на собі захоплені погляди садівників і любителів рослин.
85 грн
купити