Троянда чайно-гібридна Люксор, в контейнері
есть в наличии
120 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:80-328
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Люксор— витончений і цікавий сорт троянд.

Висота куща — 90-120 см, в ширину розростається до 90 см.

Бутони видовжені та пружні.

Квіти великі, до 13 см в діаметрі. Пелюстки махрові, ззовні білувато-рожеві, а зсередини мають насичений червоний колір. Цвіте протягом сезону дуже рясно.

Притаманний цьому сорту легкий аромат.

Ідеально підходять для зрізування, стійкі до хвороб та шкідників. Кущ має міцні та прямостоячі стебла. Не потребує особливого догляду, але важливо підтримувати вологість грунту навколо куща і садити в сонячних місцях.

Троянда чайно-гібридна Легенда
Код товара: 80-024
Сорт троянди Legend отриманий в результаті селекційної роботи відомої фірми Interplant, яка вже багато років успішно займається виведенням нових промислових сортів троянд. Це чайно-гібридна двоколірна троянда з оригінальним за формою бутоном і цікавим апельсиново-лососевим забарвленням.
Троянда чайно-гібридна Ейфелева вежа
Код товара: СТ11
Троянда чайно-гібридна Ейфелева вежа – один з найпопулярніших сортів троянд.
Троянда чайно-гібридна Кордес Джубілі (ароматна)
Код товара: 80-367
Троянда Кордес Джубілі - цікавий сорт, який був створений в 2012 році до 125-річчя створення фірми "Кордес" в Німеччині. Має витончені густо-махрові квітки з набитою серединкою з різноманіттям кольорів - жовто-гарячого, рожевого та помаранчевого. Аромат сильний з нотками ванілі та жасмину. Кущ високий та компактний, стійкий до морозів та хвороб.
120 грн
купити