Троянда чайно-гібридна Леонідас
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ39
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Леонідас— казкова двоколірна троянда. Для Вашого саду вона стане «родзинкою».

Розміри: у висоту сягає 100-110 см, ширина коливається в межах 80-90 см.

Листя: темно-зеленого кольору, гладеньке, блискуче, шкірясте. В довжину до 7 см.

Квіти: великі та міцні, діаметр квітки — 10-12 см. Ззовні пелюстки золотисто-жовтого відтінку, а зсередини колір багряно-коричневі, махрові, підкручені з країв. Аромат добре відчутний. Цвітуть повторно і довго.

Особливості: пелюстки не вигорають під дією сонячного проміння, не опадають після дощу. Добре реагують на морози. Не вражаються шкідниками та хворобами. Досить довго стоять у воді зрізані квіти.

Догляд і посадка: садити троянду потрібно на сонячних місцях і захищених від вітру. Грунт повинен бути пухким та зволоженим. Відстань між рослинами має становити не менше, ніж 50 см. Цей сорт не потребує особливого догляду, але бажано підживлювати рослину добривами і час від часу зрізувати пошкоджені та сухі пагони.

Троянда чайно-гібридна Папа Мейланд (ароматна)
Код товара: 80-385
Троянда Папа Мейланд - найкраща чайно-гібридна троянда в світі. Вона має ряд переваг - солодкий аромат за який сорт має багато нагород, елегантні бутони, темно-червоні квіти, які переливаються на сонці та чудову ідеальну форму. Довго стоять у вазі після зрізу, не осипаються. Має високу стійкість до борошнистої роси та з легкістю переносить жарку погоду, але профілактику від хвороб та шкідників проводити потрібно.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Дует
Код товара: 80-238
Троянда чайно-гібридна Дует – ідеальний варіант, що підходить на зріз та у букетні композиції. Також стане прикрасою вашої клумби, саду або альпійської гірки. Має ніжний та приємний аромат
Троянда чайно-гібридна Люксор, в контейнері
Код товара: 80-328
Троянда чайно-гібридна Люксор— витончений і цікавий сорт троянд.
65 грн
купити