Троянда чайно-гібридна Леонідас
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ39
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Леонідас— казкова двоколірна троянда. Для Вашого саду вона стане «родзинкою».

Розміри: у висоту сягає 100-110 см, ширина коливається в межах 80-90 см.

Листя: темно-зеленого кольору, гладеньке, блискуче, шкірясте. В довжину до 7 см.

Квіти: великі та міцні, діаметр квітки — 10-12 см. Ззовні пелюстки золотисто-жовтого відтінку, а зсередини колір багряно-коричневі, махрові, підкручені з країв. Аромат добре відчутний. Цвітуть повторно і довго.

Особливості: пелюстки не вигорають під дією сонячного проміння, не опадають після дощу. Добре реагують на морози. Не вражаються шкідниками та хворобами. Досить довго стоять у воді зрізані квіти.

Догляд і посадка: садити троянду потрібно на сонячних місцях і захищених від вітру. Грунт повинен бути пухким та зволоженим. Відстань між рослинами має становити не менше, ніж 50 см. Цей сорт не потребує особливого догляду, але бажано підживлювати рослину добривами і час від часу зрізувати пошкоджені та сухі пагони.

Троянда чайно-гібридна Альянс
Код товара: 20-019
Троянда Альянс - чайно-гібридний сорт.
Троянда чайно-гібридна Кордес Бріліант
Код товара: СТ31
Троянда чайно-гібридна Кордес Бріліант— неймовірно прекрасна троянда, виділяється своїм насиченим забарвленням квітів. До нас прийшла з Німеччини ( 1983 рік). Має багато позитивних відгуків з усього світу.
Новинка
Троянда чайно-гібридна Леді Х
Код товара: 80-240
Троянда чайно-гібридна Леді Х (Lady X) – така тендітна і ніжна красуня може з’явитися на вашій клумбі та прикрасити його. Має дивовижний бузково-білий колір та благородну форму квітки. На кожному етапі цвітіння по особливому показує себе, навіть одразу не скажеш, що це один і той самий кущ.