Троянда чайно-гібридна Лавлі Ред
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ35
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Лавлі Ред— нейморвірна троянда, додасть елегантності у сад.

Розміри: у висоту кущ досягає 120-140 см, ширина коливається в межах 80 см.

Листя: темно-зелене, середнього розміру, блискуче, густо покриває пагони.

Квіти: крупні, діаметр троянди 12-13 см. Пелюстки темно-червоного кольору, на краях трішки закручені, махрові. Аромат сильно відчутний, насичений і приємний. Цвіте кущ протягом сезону, безперервно. У квітці до 38 пелюсток.

Особливості: сорт морозостійкий, не вразливий хворобами. Зрізані квіти стоять у воді більше двох тижнів. Добре витримує дощі, тобто пелюстки не опадають і квітка не втрачає свого вигляду.

Догляд і посадка: цей сорт не вибагливий до умов. Щоб підвищити якість квіток, а також щоб кущ добре розвивався його потрібно час від часу підживлювати мінеральними добривами. Обрізати потрібно сухі та пошкоджені пагони. Садити потрібно в ніпівтіні. У перші роки після висадки у відкритий грунт потрібно вкривати рослину на зиму.

Троянда чайно-гібридна Папа Мейланд (ароматна)
Код товара: 80-385
Троянда Папа Мейланд - найкраща чайно-гібридна троянда в світі. Вона має ряд переваг - солодкий аромат за який сорт має багато нагород, елегантні бутони, темно-червоні квіти, які переливаються на сонці та чудову ідеальну форму. Довго стоять у вазі після зрізу, не осипаються. Має високу стійкість до борошнистої роси та з легкістю переносить жарку погоду, але профілактику від хвороб та шкідників проводити потрібно.
Троянда чайно-гібридна Лімбо
Код товара: 80-120
Троянда чайно-гібридна Лімбо – виділяється своїм особливим кольором. Селекціонери не покидають спроб вивести зелену троянду, Лімбо є найближчою альтернативою. Якщо Ви хочете здивувати знайомих і близьких, тоді вона саме для Вас
Троянда чайно-гібридна Аваланж
Код товара: СТ01
Троянда Аваланж - чайно-гібридні троянди. Виведені у Нідерландах, у 1936 р. Квіти великі, розкриваються повністю. У квітці до 25 пелюсток. Білого кольору, а по краях кольору лайма. В діаметрі квіти сягають 10 см.
85 грн
купити