Троянда чайно-гібридна Лавлі Ред
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ35
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Лавлі Ред— нейморвірна троянда, додасть елегантності у сад.

Розміри: у висоту кущ досягає 120-140 см, ширина коливається в межах 80 см.

Листя: темно-зелене, середнього розміру, блискуче, густо покриває пагони.

Квіти: крупні, діаметр троянди 12-13 см. Пелюстки темно-червоного кольору, на краях трішки закручені, махрові. Аромат сильно відчутний, насичений і приємний. Цвіте кущ протягом сезону, безперервно. У квітці до 38 пелюсток.

Особливості: сорт морозостійкий, не вразливий хворобами. Зрізані квіти стоять у воді більше двох тижнів. Добре витримує дощі, тобто пелюстки не опадають і квітка не втрачає свого вигляду.

Догляд і посадка: цей сорт не вибагливий до умов. Щоб підвищити якість квіток, а також щоб кущ добре розвивався його потрібно час від часу підживлювати мінеральними добривами. Обрізати потрібно сухі та пошкоджені пагони. Садити потрібно в ніпівтіні. У перші роки після висадки у відкритий грунт потрібно вкривати рослину на зиму.

Троянда чайно-гібридна Строката фантазія
Код товара: СТ60
Троянда чайно-гібридна Строката фантазія— українська красуня, виведена у 1977 році. Дуже популярна серед ландшафтних дизайнерів та озеленювачів.
Троянда чайно-гібридна Монтезума
Код товара: СТ45
Троянда чайно-гібридна Монтезума— ніжні квіти мило дивляться на фоні ніжних зелених листочків.
Троянда чайно-гібридна Піано
Код товара: 80-057
Чайно-гібридна троянда Піано пробуджує пристрасть і дарує романтичний настрій кожному своєму власникові. Яскраві бутони не залишать байдужим нікого, хто хоч раз бачив їх колір. Крім того, ця троянда може цвісти аж до пізньої осені.
85 грн
купити