Троянда чайно-гібридна Лас Вегас
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ37
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Лас Вегас— романтична і тендітна квітка, чужово виглядатиме у Вашому саду чи квітнику, а також стане приємним подарунком.

Розміри: виростає кущ до 130 см у висоту, ширина становить 90-100 см.

Листя: молоденьке листя ніжно-зеленого кольору, а з часом змінюється на темно-оливковий відтінок. Листочки блискучі, шкірясті, середнього розміру.

Квіти: неперевершені великі квіти, діаметром до 10-12 см. Пелюстки вогняного червоного кольору, а ззовні має золотий відтінок, махрові, міцні, у троянді їх приблизно 30-33 шт. Аромат у квітів легкий. Цвіте ціле літо, рясно. Квіти розпускаються довго, тому кущ завжди квітучий.

Особливості: є імунітет до певних хвороб, морози не страшні.

Догляд і посадка: цю квітку потрібно садити на сонці або напівтіні. Не любить застояння грунтових вод. Потрібно інколи застосовувати засоби від шкідників( в основному від тлі). Обрізку переносить добре. Грунт повинен бути пухкий та зволожений. Цей сорт не буде проти мінеральних добрив.

Троянда чайно-гібридна Ностальджи
Код товара: АБ89
Троянда чайно-гібридна Ностальджи – гарно цвіте повторно, маючи хвилясті краї неповторно виглядає на кожному етапі розквіту. Підходять для зрізу, довго стоять у воді, не втрачаючи свій колір. Через невисокий зріст використовують у масивах та на клумбах
Троянда чайно-гібридна Белла Перла
Код товара: СТ07
Троянда Белла Перла Троянди чайно-гібридного сорту. Невисокий сильний кущ, до 1.5 м висотою. Стебла прямі.
Троянда чайно-гібридна Лас Вегас
Код товара: СТ37
Троянда чайно-гібридна Лас Вегас— романтична і тендітна квітка, чужово виглядатиме у Вашому саду чи квітнику, а також стане приємним подарунком.