Троянда чайно-гібридна Ландора
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ36
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Ландора— чарівна красуня з неперевершеними сонячними квітами зачарує кожного.

Розміри: кущ компактний тому його висота 110-120 см, а ширина до 90 см.

Листя: смарагдового кольору, великі, рясно вкривають пагони, блискучі.

Квіти: великі, 10 см діаметром, бутони гострі і пружні. Пелюстки махрові, золотаво-жовтого забарвлення, трішки підкручені по краях. Ці троянди дуже ароматні, так як їх запах чути на відстані в кілька метрів. Цвіте протягом сезону і безперервно.

Особливості: зрізані квіти дуже довго стоять у воді. Сорт не боїться морозів та шкідників. Пелюстки не опадають після опадів та не вицвітають на сонці.

Догляд: ці троянди відомі своєю простотою у догляді. Вони не потребують багатих на гумус грунтів. Легко переносять пересадку у відкритий грунт. Для кращого росту куща і ряснішого цвітіння можна підживлювати троянду різноманітними добривами.

Троянда чайно-гібридна Кава-брейк
Код товара: 80-048
Троянда чайно-гібридна Кава-брейк – неперевершена троянда, яка володіє всіма ознаками, що дозволяють їй вважатися однією з найкрасивіших.
Троянда чайно-гібридна Люксор, в контейнері
Код товара: 80-328
Троянда чайно-гібридна Люксор— витончений і цікавий сорт троянд.
120 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Сірокко
Код товара: 80-377
Троянда чайно-гібридна Сірокко - має цікавий лососевий колір, витончений бутон середніх розмірів та компактний кущ. Сорт виведений в Нідерландах у 2005 році. Сірокко вирощують на зріз, тому що квітка довго стоїть у букеті. Один із сортів, які можна побачити у квіткових магазиах. Троянда характеризується гарною стійкістю до хвороб та морозів, тому підійде для любительського вирощування.
120 грн
купити