Троянда чайно-гібридна Ландора
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ36
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Ландора— чарівна красуня з неперевершеними сонячними квітами зачарує кожного.

Розміри: кущ компактний тому його висота 110-120 см, а ширина до 90 см.

Листя: смарагдового кольору, великі, рясно вкривають пагони, блискучі.

Квіти: великі, 10 см діаметром, бутони гострі і пружні. Пелюстки махрові, золотаво-жовтого забарвлення, трішки підкручені по краях. Ці троянди дуже ароматні, так як їх запах чути на відстані в кілька метрів. Цвіте протягом сезону і безперервно.

Особливості: зрізані квіти дуже довго стоять у воді. Сорт не боїться морозів та шкідників. Пелюстки не опадають після опадів та не вицвітають на сонці.

Догляд: ці троянди відомі своєю простотою у догляді. Вони не потребують багатих на гумус грунтів. Легко переносять пересадку у відкритий грунт. Для кращого росту куща і ряснішого цвітіння можна підживлювати троянду різноманітними добривами.

TOP-продаж
Троянда чайно-гібридна Муді Блю
Код товара: ГМ26
Сорт троянди Муді Блю відрізняється красивими незвичайними фіолетово-рожевими квітами. Квіти великі, яскраві, розкриваються до 12 см в діаметрі та мають яскравий насичений аромат.
Комплект "Кава з молоком"
Код товара: 80-9993
Комплект "Кава з молоком" - ці троянди вирощують на зріз у букети, на присадибних ділянках та часто використовують у ландшафтному дизайні через ідеальний видовжений бутон, який легко розпускається та має вишуканий аромат. В комплект входять сорти: Терракота, Акіто, Сірокко.
250 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Людмила
Код товара: СТ42
Троянда чайно-гібридна Людмила— сорт з квітами, колір яких нагадує чорничний йогурт.