Троянда чайно-гібридна Куїн оф Інгланд
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ34
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Куїн оф Інгланд— надзвичайна троянда з цікавою історією. Виведена у США і названа на честь королеви Єлизавети II.

Розміри: висотою троянда сягає 1.5 м. кущ компактний, тому ширина не перевищує 70-80 см.

Квіти: пружні, великі, діаметр троянди 10-12 см. Пелюстки трішки хвилясті, на дотик гладенькі, забарвлені у ніжно-рожевий колір. У китиці від 4 до 16 квіток. Бутони яскраво-рожевого кольору. Навколо куща стелиться ніжний чудовий аромат цієї тендітної красуні. Цвіте двічі за сезон.

Особливості:  не втрачають забарвлення в напівтіні. На пагонах присутні шипи. Цей сорт стійкий до різних захворювань та шкідників. Добре перезимовує. Може рости і на сухих грунтах.

Догляд і посадка: ця троянда любить сонячні місця, але захищені від протягів. Їй потрібен добре дренований та гумусовий грунт, вологий і пухкий. Добре реагує на мінеральні добрива. На зиму рекомендовано вкривати рослину від сильних заморозків.

Троянда чайно-гібридна Янкі Дудль
Код товара: СТ08
Троянда чайно-гібридна Янкі Дудль – один із сортів троянд.
Троянда чайно-гібридна Джесіка
Код товара: 80-933
Троянда чайно-гібридна Джесіка - двохколірна красуня, що змінює колір по мірі розпускання бутону. З часом світло-рожевий стає насичено-малиновим, що досить ефектно для вже створених букетів. Цінується сорт за свою високу декоративність.
69 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Іспанський танець
Код товара: 80-330
Чайно-гібридна троянда Іспанський танец - пекуча, пристрасна, неповторимо яскрава як спідниця танцівниці фламенко. Справжня красуня і спокусниця! До того ж вона ніколи не хворіі і не боїться зими.