Троянда чайно-гібридна Куїн оф Інгланд
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ34
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Куїн оф Інгланд— надзвичайна троянда з цікавою історією. Виведена у США і названа на честь королеви Єлизавети II.

Розміри: висотою троянда сягає 1.5 м. кущ компактний, тому ширина не перевищує 70-80 см.

Квіти: пружні, великі, діаметр троянди 10-12 см. Пелюстки трішки хвилясті, на дотик гладенькі, забарвлені у ніжно-рожевий колір. У китиці від 4 до 16 квіток. Бутони яскраво-рожевого кольору. Навколо куща стелиться ніжний чудовий аромат цієї тендітної красуні. Цвіте двічі за сезон.

Особливості:  не втрачають забарвлення в напівтіні. На пагонах присутні шипи. Цей сорт стійкий до різних захворювань та шкідників. Добре перезимовує. Може рости і на сухих грунтах.

Догляд і посадка: ця троянда любить сонячні місця, але захищені від протягів. Їй потрібен добре дренований та гумусовий грунт, вологий і пухкий. Добре реагує на мінеральні добрива. На зиму рекомендовано вкривати рослину від сильних заморозків.

Троянда чайно-гібридна Sebastian Kneipp (KORpastato, Amoretto, Fragrant Memories)
Код товара:
Троянда чайно-гібридна Sebastian Kneipp (KORpastato, Amoretto, Fragrant Memories) - просто-таки чудова, запашна квітка. Своєю "апетитною" формою нагадує вишуканий французький десерт. Ніжно-кремова, вершкова низка квітыв, розміром 12 – 13 см на рясних кущах заворожує і виглядає надзвичайно ефектно в комбінованих, а також одиночних клумбах.
Троянда чайно-гібридна Ріна Херхольд
Код товара: АБ27
Троянда Ріна Херхольд вражає неймовірною окрасою квітів. Тут поєднуються лимонно-білий та рожевий кольори. Вона належить до класу чайно-гібридних троянд і чудово підходить на зріз, адже її квіти довго стоять у воді.
Троянда чайно-гібридна Майзер
Код товара: СТ43
Троянда чайно-гібридна Майзер — захоплююча троянда родом з Німеччини додасть неповторного вигляду у будь-який чудовий сад.