Троянда чайно-гібридна Куїн оф Інгланд
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ34
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Куїн оф Інгланд— надзвичайна троянда з цікавою історією. Виведена у США і названа на честь королеви Єлизавети II.

Розміри: висотою троянда сягає 1.5 м. кущ компактний, тому ширина не перевищує 70-80 см.

Квіти: пружні, великі, діаметр троянди 10-12 см. Пелюстки трішки хвилясті, на дотик гладенькі, забарвлені у ніжно-рожевий колір. У китиці від 4 до 16 квіток. Бутони яскраво-рожевого кольору. Навколо куща стелиться ніжний чудовий аромат цієї тендітної красуні. Цвіте двічі за сезон.

Особливості:  не втрачають забарвлення в напівтіні. На пагонах присутні шипи. Цей сорт стійкий до різних захворювань та шкідників. Добре перезимовує. Може рости і на сухих грунтах.

Догляд і посадка: ця троянда любить сонячні місця, але захищені від протягів. Їй потрібен добре дренований та гумусовий грунт, вологий і пухкий. Добре реагує на мінеральні добрива. На зиму рекомендовано вкривати рослину від сильних заморозків.

Троянда чайно-гібридна Піано
Код товара: 80-057
Чайно-гібридна троянда Піано пробуджує пристрасть і дарує романтичний настрій кожному своєму власникові. Яскраві бутони не залишать байдужим нікого, хто хоч раз бачив їх колір. Крім того, ця троянда може цвісти аж до пізньої осені.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Осіана
Код товара: 20-207
Троянда чайно-гібридна Осіана (Osiana) – елеганта і ніжна красуня, з приємним ароматом та гарною формою. При правильному і гарному догляді вона принесе Вам тільки радість і задоволення.
Троянда чайно-гібридна Капучіно
Код товара: 80-302
Троянда чайно-гібридна Капучіно - неймовірно цікава новинка, що просто створена для ніжних романтичних букетів.