Троянда чайно-гібридна Кримський Рубін
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ32
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Кримський Рубін— неповторна квітка, виділяється на фоні інших троянд своїм казковим та насиченим забарвленням квітів.

Розмір: висота цієї троянди — 120-130 см, ширина до 60-70 см.

Листки: густо вкривають пагони, темно-зеленого забарвлення, шкірясті, трішки блискучі.

Квіти: великі, в діаметрі сягають 12-13 см. Пелюстки махрові, темно-бордового кольору. В троянді до 40 пелюсток. Аромат тонкий і приємний. Цвіте протягом сезону. На сонці пелюстки не вигорають і не опадають після дощів.

Особливості: морозостійкий сорт. Не хворіє. Ідеально підійде для зрізування на виготовлення букетів та композицій.

Догляд і посадка: добре приживається при висаджуванні у відкритий грунт. В перші роки рослину бажано вкривати на зиму. Не переносить застою грунтових вод. Раз в рік варто підживлювати рослину мінеральними або органічними добривами. Садити потрібно в напівтіні.

Троянда чайно-гібридна Кримський Рубін
Код товара: СТ32
Троянда чайно-гібридна Кримський Рубін— неповторна квітка, виділяється на фоні інших троянд своїм казковим та насиченим забарвленням квітів.
Троянда чайно-гібридна Сірокко
Код товара: 80-377
Троянда чайно-гібридна Сірокко - має цікавий лососевий колір, витончений бутон середніх розмірів та компактний кущ. Сорт виведений в Нідерландах у 2005 році. Сірокко вирощують на зріз, тому що квітка довго стоїть у букеті. Один із сортів, які можна побачити у квіткових магазиах. Троянда характеризується гарною стійкістю до хвороб та морозів, тому підійде для любительського вирощування.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Ейфелева вежа
Код товара: СТ11
Троянда чайно-гібридна Ейфелева вежа – один з найпопулярніших сортів троянд.