Троянда чайно-гібридна Корвет
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ30
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Корвет— яскрава та витончена троянда ідеально підійде як подарунок і як поповнення для власної квіткової колекції.

Розміри:  висота рослини від 100 до 120 см, ширина залежить від обрізки.

Листки: нефритового кольору, гладенькі, блискучі та шкірясті. В довжину виростає до 5-6 см.

Квіти: крупні, в діаметрі 12-14 см. Пелюстки махрові, на сонці не вигорають і не опадають при сильних опадах. Квіти криваво-червоного кольору з насиченим оранжевим відтінком. Аромат у троянд легкий та солодкуватий. Цвіте протягом сезону аж до морозів. Бутони довго розпускаються, але квіти мають довший період цвітіння.

Особливості: морозостійкий сорт, не вражається різноманітними хворобами. Зрізані квіти довго стоять у вазі з водою. Стебло не гниє. Має мало шипів.

Догляд і посадка: ця троянда потребує родючого грунту. Її потрібно садити на місцях з відсутністю протягів та сильних вітрів. Не переносить застояння води. Для ефективного і рясного цвітіння, а також хорошого росту куща, час від часу потрібно підживлювати рослину добривами.

Троянда чайно-гібридна Інгрід Бергман
Код товара: СТ27
Троянда Інгрід Бергман – неперевершена класична троянда, що своїми бездоганними квітами підкорила весь світ. Вона неодноразово була нагороджена золотими медалями на різноманітних виставках.
Троянда чайно-гібридна Анастасія, в контейнері
Код товара: 80-245
Троянда чайно-гібридна Анастасія (Anastasia) – маючи чудові білі пелюсточки квітка цього сорту розпускається повільно, що дозволяє насолоджуватися кожним періодом. Хто ж не хоче у себе в саду мати білосніжну красуню?
Троянда чайно-гібридна Ранок Парижу
Код товара: 80-052
Троянда чайно-гібридна Ранок Парижу - одна з найпопулярніших троянд на зріз. Її витончений високий бокаловидний бутон нікого не залишить байдужим.