Троянда чайно-гібридна Корвет
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ30
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Корвет— яскрава та витончена троянда ідеально підійде як подарунок і як поповнення для власної квіткової колекції.

Розміри:  висота рослини від 100 до 120 см, ширина залежить від обрізки.

Листки: нефритового кольору, гладенькі, блискучі та шкірясті. В довжину виростає до 5-6 см.

Квіти: крупні, в діаметрі 12-14 см. Пелюстки махрові, на сонці не вигорають і не опадають при сильних опадах. Квіти криваво-червоного кольору з насиченим оранжевим відтінком. Аромат у троянд легкий та солодкуватий. Цвіте протягом сезону аж до морозів. Бутони довго розпускаються, але квіти мають довший період цвітіння.

Особливості: морозостійкий сорт, не вражається різноманітними хворобами. Зрізані квіти довго стоять у вазі з водою. Стебло не гниє. Має мало шипів.

Догляд і посадка: ця троянда потребує родючого грунту. Її потрібно садити на місцях з відсутністю протягів та сильних вітрів. Не переносить застояння води. Для ефективного і рясного цвітіння, а також хорошого росту куща, час від часу потрібно підживлювати рослину добривами.

Троянда чайно-гібридна Моніка
Код товара: 20-100
Троянда чайно-гібридна Моніка – підходить для висадки в живі огорожі, на зріз та задні плани композицій. Має насичений колір, який не вигорає на сонці, стійка до хвороб та морозів
65 грн
купити
Новинка
Троянда чайно-гібридна Амандін
Код товара: 80-358
Троянда Амандін - чайно-гібридний сорт, який вирощують на зріз та для любительського вирощування. Квіти великі, мають незвичний жовто-зелений колір та класичну келихоподібну форму. Амандін не піддається негативному впливу дощу та вітру, не вигорає на сонці. Сам кущ невисокий та стійкий до шкідників.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Летиція Каста
Код товара: 30-016
Троянда чайно-гібридна Летиція Каста- квітка класичної форми має від 25 до 28 пелюсток,діаметром 15 см, підкреслює природну вишуканість її кольору - ніжного кремового з рожевим рум'янцем пелюсток по краях.