Троянда чайно-гібридна Казанова
Немає в наявності
110 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ29
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Казанова— ця тендітна красуня користується великою популярністю серед садівників. Буде радувати Вас цвітінням протягом всього літа.

Розміри: висота куща становить 90-100 см, ширина— 75-85 см.

Листки: шкірясті, темно-зеленого забарвлення, блискучі, не дуже густо вкривають пагони.

Квіти: великі, діаметром 10-12 см. Пелюстки махрові, краї— світло-солом’яного кольору, а ближче до середини цей колір плавно переходить у ніжно-жовтий відтінок, у троянді пелюсток до 39 шт. Квіти мають приємний насичений аромат, але не приторний.

Особливості: пагони у цього сорту прямостоячі та міцні. Шипи не дуже великі, розкидані по стеблу не густо. Добре підходить для зрізування на букети та різноманітні композиції. Не піддається хворобам.

Догляд і посадка: потрібно слідкувати щоб грунт не був залитий водою. Обрізати потрібно пагони на 10-15 см, щоб формувати кущ і для ряснішого і частого цвітіння. Важливо  вкривати кущ на зиму. Не потрібно садити троянду у місцях з протягом.

Троянда чайно-гібридна Помпон Фловер Циркус
Код товара: 80-909
Троянда чайно-гібридна Помпон Фловер Циркус - чудовий сорт німецької селекції виведений у 2003 році. Ідеальна для створення та доповнення букетів.
99 грн
купити
Новинка
Троянда чайно-гібридна Акіто
Код товара: 80-357
Троянда Акіто - чайно-гібридний сорт з кришталево-білими, махровими квітками середнього розміру. Акіто вирощують на зріз у букети, на присадибних ділянках та часто використовують у ландшафтному дизайні через ідеальний видовжений бутон, який легко розпускається та має вишуканий аромат.
85 грн
купити
TOP-продаж
Троянда чайно-гібридна Чері Бренді
Код товара: 80-331
Троянда чайно-гібридна Чері Бренді має красиву бокаловидну форму квітки і прямостоячий кущ, що робить її ідеальною на зріз.
85 грн
купити