Троянда чайно-гібридна Казанова
Немає в наявності
110 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ29
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Казанова— ця тендітна красуня користується великою популярністю серед садівників. Буде радувати Вас цвітінням протягом всього літа.

Розміри: висота куща становить 90-100 см, ширина— 75-85 см.

Листки: шкірясті, темно-зеленого забарвлення, блискучі, не дуже густо вкривають пагони.

Квіти: великі, діаметром 10-12 см. Пелюстки махрові, краї— світло-солом’яного кольору, а ближче до середини цей колір плавно переходить у ніжно-жовтий відтінок, у троянді пелюсток до 39 шт. Квіти мають приємний насичений аромат, але не приторний.

Особливості: пагони у цього сорту прямостоячі та міцні. Шипи не дуже великі, розкидані по стеблу не густо. Добре підходить для зрізування на букети та різноманітні композиції. Не піддається хворобам.

Догляд і посадка: потрібно слідкувати щоб грунт не був залитий водою. Обрізати потрібно пагони на 10-15 см, щоб формувати кущ і для ряснішого і частого цвітіння. Важливо  вкривати кущ на зиму. Не потрібно садити троянду у місцях з протягом.

Троянда чайно-гібридна Піч Аваланж
Код товара: 80-604
Троянда чайно-гібридна Піч Аваланж — ніжний та витончений сорт з персиковим кольором пелюсток. Букет з таких квітів дарують тільки найкращим друзям або коханим людям. Після зрізу квіти стоять до двух тижнів.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Ранок Парижу
Код товара: 80-052
Троянда чайно-гібридна Ранок Парижу - одна з найпопулярніших троянд на зріз. Її витончений високий бокаловидний бутон нікого не залишить байдужим.
Троянда чайно-гібридна Бест Імпрешн
Код товара: ГМ15
Троянда чайно-гібридна Бест Імпрешн - незвичайна пітрява красуня, виведена у Німеччині Тантау у 2011 р. Це достатньо молодий сорт. Кущ прямостоячий, висотою 90-120 см. Ширина 60 см.