Троянда чайно-гібридна Казанова
Немає в наявності
110 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ29
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Казанова— ця тендітна красуня користується великою популярністю серед садівників. Буде радувати Вас цвітінням протягом всього літа.

Розміри: висота куща становить 90-100 см, ширина— 75-85 см.

Листки: шкірясті, темно-зеленого забарвлення, блискучі, не дуже густо вкривають пагони.

Квіти: великі, діаметром 10-12 см. Пелюстки махрові, краї— світло-солом’яного кольору, а ближче до середини цей колір плавно переходить у ніжно-жовтий відтінок, у троянді пелюсток до 39 шт. Квіти мають приємний насичений аромат, але не приторний.

Особливості: пагони у цього сорту прямостоячі та міцні. Шипи не дуже великі, розкидані по стеблу не густо. Добре підходить для зрізування на букети та різноманітні композиції. Не піддається хворобам.

Догляд і посадка: потрібно слідкувати щоб грунт не був залитий водою. Обрізати потрібно пагони на 10-15 см, щоб формувати кущ і для ряснішого і частого цвітіння. Важливо  вкривати кущ на зиму. Не потрібно садити троянду у місцях з протягом.

Троянда чайно-гібридна Людмила
Код товара: СТ42
Троянда чайно-гібридна Людмила— сорт з квітами, колір яких нагадує чорничний йогурт.
Троянда чайно-гібридна Кордес Бріліант
Код товара: СТ31
Троянда чайно-гібридна Кордес Бріліант— неймовірно прекрасна троянда, виділяється своїм насиченим забарвленням квітів. До нас прийшла з Німеччини ( 1983 рік). Має багато позитивних відгуків з усього світу.
Троянда чайно-гібридна Світнес
Код товара: 80-050
Троянда чайно-гібридна Світнес (Sweetness) – завоювала увагу своїм незвичайним забарвленням та формою пелюстків. Кущ середніх розмірів буде ідеальним варіантом на зріз, так як має прямі, міцні та довгі ніжки. Також цікаво виглядатиме у групових та поодиноких висадках.