Троянда чайно-гібридна Хайнц Вінклер (Heinz Winkler)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-028
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Цвітіння троянди Хайнц Вінклер не залишає садоводів байдужими, оскільки воно триває протягом усього сезону, його щедрість не може не вражати, а декоративні якості квітки часом просто неможливо передати словами. Форма її квіток заворожує, глибокий насичений тон хвилястих пелюсток захоплює, а пам'ять не в змозі підібрати жодної аналогії.

Спеціалісти відзначають, що кущ має прекрасну форму і не вимагає будь-яких хитрих обрізок.

Кущ компактний, висотою 100-120 см, шириною 100 см. Кущі цього сорту густо вкриті листям і соковита зелень служить прекрасним фоном для досить помітного цвітіння. Лист зелений, середній, матовий.

 У цієї квітки прекрасне все: її форма (квітки немов мереживні, складаються з декількох шарів хвилястих пелюсток, а відцвітаючи, «контрастують» золотистими тичинками), глибокий червоний колір з темним оксамитовим напиленням пелюсток, розмір квітки (як правило, квітка сягає понад 8 см в діаметрі, що при середній висоті куща 80 см, є досить значним).

Квіти незвичайні, шляхетної форми, бархатисто-червоні, чашеподібні, з високим центром і хвилястими краями пелюсток, махрові (30-45 пелюсток), діаметром 7-8 см, з легким ароматом.

Цвітіння рясне, безперервне, в китицях.

Сорт дуже стійкий до заморозків і хвороб. Хороша стійкість до дощу.

Будь-яка посадка з трояндою Хайнц Вінклер буде чудовою знахідкою для Вашого саду!

Троянда чайно-гібридна Куїн оф Інгланд
Код товара: СТ34
Троянда чайно-гібридна Куїн оф Інгланд— надзвичайна троянда з цікавою історією. Виведена у США і названа на честь королеви Єлизавети II.
Троянда чайно-гібридна Моунт Шаста
Код товара: СТ44
Троянда чайно-гібридна Моунт Шаста— білосніжна красуня з запашними квітами.
Троянда чайно-гібридна Белла Віта
Код товара: 80-601
Троянда чайно-гібридна Белла Віта – одна з найкращих двохколірних троянд, що були виведені в Нідерландах. Має ніжні квіти, які використовують для створення букетів, адже сорт практично не має шипів.
85 грн
купити