Троянда чайно-гібридна Хайнц Вінклер (Heinz Winkler)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-028
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Цвітіння троянди Хайнц Вінклер не залишає садоводів байдужими, оскільки воно триває протягом усього сезону, його щедрість не може не вражати, а декоративні якості квітки часом просто неможливо передати словами. Форма її квіток заворожує, глибокий насичений тон хвилястих пелюсток захоплює, а пам'ять не в змозі підібрати жодної аналогії.

Спеціалісти відзначають, що кущ має прекрасну форму і не вимагає будь-яких хитрих обрізок.

Кущ компактний, висотою 100-120 см, шириною 100 см. Кущі цього сорту густо вкриті листям і соковита зелень служить прекрасним фоном для досить помітного цвітіння. Лист зелений, середній, матовий.

 У цієї квітки прекрасне все: її форма (квітки немов мереживні, складаються з декількох шарів хвилястих пелюсток, а відцвітаючи, «контрастують» золотистими тичинками), глибокий червоний колір з темним оксамитовим напиленням пелюсток, розмір квітки (як правило, квітка сягає понад 8 см в діаметрі, що при середній висоті куща 80 см, є досить значним).

Квіти незвичайні, шляхетної форми, бархатисто-червоні, чашеподібні, з високим центром і хвилястими краями пелюсток, махрові (30-45 пелюсток), діаметром 7-8 см, з легким ароматом.

Цвітіння рясне, безперервне, в китицях.

Сорт дуже стійкий до заморозків і хвороб. Хороша стійкість до дощу.

Будь-яка посадка з трояндою Хайнц Вінклер буде чудовою знахідкою для Вашого саду!

Новинка
Троянда чайно-гібридна Блю Парфюм
Код товара: 80-243
Троянда чайно-гібридна Блю Парфюм (Blue Parfum) – невисока за своїми розмірами, має приємний аромат та незвичайний рідкісний колір – пурпурно-лавандовий. Бутони елегантні, а пелюсточки час від часу мають не рівний край, що тільки додає їй поважності і вишуканості. Колір може змінювати відтінок по мірі розпускання квіточки, але ніколи не втрачає свою особливу харизму.
Троянда чайно-гібридна Блаш, в контейнері
Код товара: 80-241
Троянда чайно-гібридна Блаш (Blush) – має незвичайне двокольорове забарвлення, яке одразу привертає увагу всіх без виключення! Келихоподібна форма додає ще більшої вишуканості і благородства. Таке враження, що вона була створена спеціально для королівських садів. Не відмовляйте собі у задоволенні відчути себе членом королівської родини.
Троянда чайно-гібридна Баркаролла
Код товара: 80-326
Троянда чайно-гібридна Баркаролла - незрівнянна представниця бокаловидних оксамитових троянд. Стала улюбленицею багатьох у всьому світі.