Троянда чайно-гібридна Ель Торо, в контейнері
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-054
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Ель Торо (El Toro) – квітка, що відрізняється своїм насиченим кольором та формою пелюстків на фоні інших представників її виду

Кущ: висота 50-85 см, листочки великі і красиві, зеленого кольору з переливами

Цвітіння: рясне та безперервне, квіти насичено червоного кольору по 9-12 см в діаметрі

Аромат: приємний, сильно не виражений

Переваги: не має шипів, підходить для букетів, так як може довго стояти у вазах. Не боїться дощів та достатньо зимостійка

Троянду необхідно удобрювати, поливати та прополювати і тоді вона віддячить Вам своїм неймовірним виглядом

Новинка
Троянда чайно-гібридна Чармінг Піано
Код товара: 80-396
Троянда чайно-гібридна Чармінг Піано - неймовірно краси піоновидна троянда, яка була виведена в Німеччині в 2012 році. Одразу стала улюбленицею всіх професіоналів та любителів, отримала багато винагород та заслужену увагу. Сорт був отриманий в результаті випадкової мутації сорту "Піано". На початку цвітіння кущ покритий шаровидними бутонами, які потім набувають більш чашеподібної форми з набитою серединкою. На кожному етапі цвітіння Чармінг Піано дивовижна і вишукана. Листя її не боїться поширених хвороб та дощу.
99 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Ревю
Код товара: 80-921
Троянда чайно-гібридна Ревю - ідеальна для створення букетів, оскільки зрізані квіти можуть зберіати колір і форму напротязі 10 днів.
85 грн
купити
Новинка
Троянда чайно-гібридна Кроненбург
Код товара: 80-356
Троянда Кроненбург - один із самих яскравих чайно-гібридних сортів від "MEILAND". Існує ще такий плетистий сорт. Кущ високий, прямий, не розпадається, на пагоні одна квітка червоного кольору з одного боку та жовтого з іншої. На фоні зеленого листя Кроненбург виглядає дуже контрастно та незвичайно.
85 грн
купити