Троянда чайно-гібридна Дуфтрауш
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ24
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Дуфтрауш відрізняється ароматними красивими квітами. Назва її перекладається як «п’янкий аромат». Має німецьке походження, виведений ще у 1986 році.

Кущ росте у висоту близько 90-100 см. Ширина його 70 см.

Квіти можуть сягати в діаметрі 12-15 см. Вони яскраво-рожеві. Пелюсток дуже багато (близько сорока), при повному розцвітанні вони ніби вивертаються назовні.

Ароматність  квітів дуже сильна, нікого не залишить байдужим.

Цвітіння спостерігається пишне і повторне.

Посадка і догляд троянди. Для посадки краще вибирати сонячне і затишне місце. Дуфтрауш невибаглива до умов вирощування, проте краще цвіте, коли її вчасно обрізати та підкормлювати.

Використання:  троянда Дуфтрауш займе достойне у Вашому саду. Вона прикрасить клумбу, додасть яскравих акцентів чагарниковій композиції та доповнить існуючий розарій своїми ароматами та вишуканістю.

Троянда чайно-гібридна Таїті (Tahiti)
Код товара: 80-026
Троянда Таїті - компактний кущ з міцними пагонами, який славиться прекрасними кремово-жовтогарячими квітками з більш темним абрикосовим центром.
Троянда чайно-гібридна Іспанський танець
Код товара: 80-330
Чайно-гібридна троянда Іспанський танец - пекуча, пристрасна, неповторимо яскрава як спідниця танцівниці фламенко. Справжня красуня і спокусниця! До того ж вона ніколи не хворіі і не боїться зими.
Троянда чайно-гібридна Фольклор
Код товара: СТ10
Троянда чайно-гібридна Фольклор – ранній сорт чайно-гібридних троянд.