Троянда чайно-гібридна Дуфтрауш
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ24
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Дуфтрауш відрізняється ароматними красивими квітами. Назва її перекладається як «п’янкий аромат». Має німецьке походження, виведений ще у 1986 році.

Кущ росте у висоту близько 90-100 см. Ширина його 70 см.

Квіти можуть сягати в діаметрі 12-15 см. Вони яскраво-рожеві. Пелюсток дуже багато (близько сорока), при повному розцвітанні вони ніби вивертаються назовні.

Ароматність  квітів дуже сильна, нікого не залишить байдужим.

Цвітіння спостерігається пишне і повторне.

Посадка і догляд троянди. Для посадки краще вибирати сонячне і затишне місце. Дуфтрауш невибаглива до умов вирощування, проте краще цвіте, коли її вчасно обрізати та підкормлювати.

Використання:  троянда Дуфтрауш займе достойне у Вашому саду. Вона прикрасить клумбу, додасть яскравих акцентів чагарниковій композиції та доповнить існуючий розарій своїми ароматами та вишуканістю.

Троянда чайно-гібридна Ландора
Код товара: СТ36
Троянда чайно-гібридна Ландора— чарівна красуня з неперевершеними сонячними квітами зачарує кожного.
Троянда чайно-гібридна Соло Уайт
Код товара: 190-013
Троянда Соло Вайт - чайно-гібридна красуня ніжного білого відтінку. Додатковими перевагами є: морозостійкість, не вигорає на сонці та стійка до погодніх умов. В кожного в колекції має бути біла троянда.
75 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Амалія
Код товара: 80-600
Троянда чайно-гібридна Амалія — має дивовижну квітку келихоподібної форми в якої серединка рожева, а ззовні пелюстки вишневого кольору. Сорт дуже морозостійкий, з колючками та підходить на зріз.