Троянда чайно-гібридна Дольче Віта
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ25
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно – гібридна Дольче Віта – оригінальний французький сорт, що відрізняється чарівними біло-рожевими квітами. Виведений ще у 1971 році  до цього часу не втратив актуальності.

Кущ сильнорослий, може сягати 90-110 см у висоту і 70-80 у ширину.

Квіти мають форму бокала, що додає їм додаткової вишуканості. Колір білий, ближче до країв рожевий. Одна містить в собі 35-40 пелюсток. Ідеально підходить на зріз, адже на одній гілці розцвітає по одній квітці.

Аромат квітів сильний і приємний.

Цвіте Дольче Віта рясно, цвітіння повторюється.

Посадка троянди. При посадці варто пам’ятати, що троянди люблять добре освітлені місця. Вони не переносять застою води. При  вчасному підживленні та видаленні відцвівших квітів вона потішить Вас все новими рясними витонченими квітками.

Використання. Троянда Дольче Віта найчастіше використовується для квітів на зріз, адже її кольори символізують ніжні почуття. Саме тому вона така популярна при оформленні весільної зали та столів.  Проте така красуня не буде обділеною і розарії та клумбі. Своїм ніжним та п’янким ароматом полонить серце кожного відвідувача саду.

Троянда чайно-гібридна Інгрід Бергман
Код товара: СТ27
Троянда Інгрід Бергман – неперевершена класична троянда, що своїми бездоганними квітами підкорила весь світ. Вона неодноразово була нагороджена золотими медалями на різноманітних виставках.
Троянда чайно-гібридна Етруска
Код товара: 80-381
Троянда Етруска - чайно-гібридний сорт, в якого колір складається з різних відтінків помаранчевого з рожевим відливом. Аромат помірний, квіти ностальгічні, з забитою серединкою та хвилястим краєм. "Етруска" висаджують на зріз, в любительських садах або для створення композицій.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Соло Єллоу
Код товара: 190-102
Троянда чайно-гібридна Соло Єллоу – неймовірно яскравий сонячний колір дозволяє троянді вже довгий час бути популярною. Квіти не вигорають на сонці, а навпаки стають яскравішими та більш помітними.