Троянда чайно-гібридна Дольче Віта
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ25
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно – гібридна Дольче Віта – оригінальний французький сорт, що відрізняється чарівними біло-рожевими квітами. Виведений ще у 1971 році  до цього часу не втратив актуальності.

Кущ сильнорослий, може сягати 90-110 см у висоту і 70-80 у ширину.

Квіти мають форму бокала, що додає їм додаткової вишуканості. Колір білий, ближче до країв рожевий. Одна містить в собі 35-40 пелюсток. Ідеально підходить на зріз, адже на одній гілці розцвітає по одній квітці.

Аромат квітів сильний і приємний.

Цвіте Дольче Віта рясно, цвітіння повторюється.

Посадка троянди. При посадці варто пам’ятати, що троянди люблять добре освітлені місця. Вони не переносять застою води. При  вчасному підживленні та видаленні відцвівших квітів вона потішить Вас все новими рясними витонченими квітками.

Використання. Троянда Дольче Віта найчастіше використовується для квітів на зріз, адже її кольори символізують ніжні почуття. Саме тому вона така популярна при оформленні весільної зали та столів.  Проте така красуня не буде обділеною і розарії та клумбі. Своїм ніжним та п’янким ароматом полонить серце кожного відвідувача саду.

Троянда чайно-гібридна Дуфтрауш
Код товара: СТ24
Троянда чайно-гібридна Дуфтрауш відрізняється ароматними красивими квітами. Назва її перекладається як «п’янкий аромат». Має німецьке походження, виведений ще у 1986 році. Кущ росте у висоту близько 90-100 см. Ширина його 70 см.
Троянда чайно-гібридна Муві стар
Код товара: СТ46
Троянда чайно-гібридна Муві стар— сорт, виведений в Німеччині в 1995 році. Отримав популярність завдяки квітам, які довго стоять у воді та чудово підходять для зрізання.
Троянда чайно-гібридна Роял Рената
Код товара: 30-017
Троянда чайно-гібридна Роял Рената - вишукана троянда, незвичайного забарвлення, стане ідеальним доповненням для букету.