Троянда чайно-гібридна Чері Бренді
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-331
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Чері Бренді має красиву бокаловидну форму квітки і прямостоячий кущ, що робить її ідеальною на зріз.

Квіти поєднують в собі 2 кольори: внутрішні пелюстки помаранчеві, а ті, що розміщені ззовні - винно-червоні. При повному розпуканні вона має 6-8 см в d.

Цвіте Чері бренді з початку літа і до морозів. Цвітіння супроводжується приємним цитрусовим ароматом.

Листки красиві, блискучі, темно-зелені.

Висота куща 70-90 см.

Має непогану зимо- і посухостійкість.

 

Троянда чайно-гібридна Лів Тайлер (в контейнері)
Код товара: 80-365
Троянда Лів Тайлер - має виражений фруктовий аромат та високу стійкість до хвороб і морозів. Сорт виведений у Франції для вирощування на присадибних ділянках. Кущі сильні та високі, не розпадається, листя практично не хворіє. Французький модний бренд "Живанші" аромат сорту включив у формулу свого аромату "Very Irresistible".
Троянда чайно-гібридна Фредерік Містраль
Код товара: 20-005
Троянда Фредерік Містраль – чайно-гібридний сорт, який цвіте дуже рясно і повторно. Входить в десятку троянд світу за свій аромат та зовнішній вигляд
Троянда чайно-гібридна Розмарі Харкнесс (ароматна) (в контейнері)
Код товара: 80-369
Троянда Розмарі Харкнесс - не визнана красуня з дивовижним кольором, сильним ароматом та дійсно королівською та густою формою куща. Хоча сорт не має великих винагород, але його вирощують майже у всіх країнах. Аромат має дивовижний, тому варто посадити Розмарі в клумбу біля вікна, а потім зрізати і насолоджуватися ним в будинку. Вона рано зацвітає і цвіте аж до пізньої осені.