Троянда чайно-гібридна "Блю Мун"
есть в наличии
95 грн
в избранное купити
Тип:чайно-гібридна
Артикул:190-101
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна "Блю Мун" – незвичайна ароматна красуня з великими квітами бузкового кольору. Троянди ідеальні для зрізу, довго стоять у воді.

Розміри: високий, компактний кущ 120 – 90 см у висоту.  В ширину  50-70 см.

Квіти: по одній квітці на стеблі, розмір якої 10-13 см. Квіти повільно розпускаються зі щільних бутонів. В тіні можуть віддавати рожевий відтінок.

Цвітіння: повторне до осені.

Аромат: сильний, виражений.

Особливості: зимостійкий сорт, надає перевагу сонячним місцям.

Троянда чайно-гібридна Розмарі Харкнесс (ароматна)
Код товара: 80-369
Троянда Розмарі Харкнесс - не визнана красуня з дивовижним кольором, сильним ароматом та дійсно королівською та густою формою куща. Хоча сорт не має великих винагород, але його вирощують майже у всіх країнах. Аромат має дивовижний, тому варто посадити Розмарі в клумбу біля вікна, а потім зрізати і насолоджуватися ним в будинку. Вона рано зацвітає і цвіте аж до пізньої осені.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Шарль де Голль, в контейнері
Код товара: 80-234
Троянда чайно-гібридна Шарль де Голль (Charles De Gaulle) – троянда французької селекції 1975 року. Саме така троянда стане родзинкою Вашого саду. Цей неймовірний колір не залишить байдужим, будьте в цьому впевнені.
Троянда чайно-гібридна Дабл Делайт
Код товара: 20-006
Троянда Дабл Делайт – сорт, квіти якого поєднують в собі полуницю з вершками. Таке забарвлення її. Висота куща становить близько 100 см.
65 грн
купити