Троянда чайно-гібридна Бест Імпрешн
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:чайно-гібридна
Артикул:ГМ15
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Бест Імпрешн - незвичайна пітрява красуня, виведена у Німеччині Тантау у 2011 р. Це достатньо молодий сорт.

Кущ прямостоячий, висотою 90-120 см. Ширина 60 см.

Листки дуже щільні, шкірясті, темно-зеленого благородного кольору.

Квіти великого розміру (8-11 см в діаметрі). Колір насичений рожевий, на пелюстках світлі полоси, що додає квітці оригінальності. Форма чашевидна. Квіти поодинокі, а подекуди зібрані по 3 шт.

Цвіте Бест Імпрешн повторно.

Використання: Бест Імпрешн додасть кольорових барвів у Ваш квітник та займе достойне місце у розарії.

Посадка троянди Бест Імпрешн. Для посадки потрібно обирати сонячні місця без застою води. Вона погано росте на низинах та у місцях з бідним грунтом.

Обрізка троянд. Найкраще це робити весною, коли тільки набубнявіли бруньки. Під час обрізки потрібно пагони, що "Рвуться в гору" укорочувати. Зайве загущення проріджують.

Догляд за трояндою. Правильний догляд - запорука пишного цвітіння. У догляд входять такі заходи:

- Підкормка (для забезпечення стійкості імунітету рослини і пишного цвітіння);

 - Обрізка весною та влітку (видалення відцвівших квітів);

- Своєчасна обробка рослини від хвороб та шкідників.

Троянда чайно-гібридна Ніколь
Код товара: 80-704
Троянда Ніколь - чайно-гібридна троянда, яка була виведена в 1983 році в Германії. Рахується одним із найкращих двухкольорових сортів для зрізу. Квіти мають класичну келихоподібну форму та незвичайний колір, за рахунок чого троянда виділяється серед інших.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Коломбіна
Код товара: 80-378
Троянда Коломбіна - чайно-гібридний сорт, який має махрові квіти з біло-малиновими пелюстками. На одному кущі колір квітів не повторюється, кожна по-своєму особлива. Кущ майже без шипів, середніх розмірів, прямі пагони, тому Коломбіна підходить на зріз та для створення квіткових композицій. Додатковими перевагами є стійкість до палючого сонця, морозів та хвороб.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Принц Жардіньєр (Prince Jardinier )
Код товара: 80-940
Троянда чайно-гібридна Принц Жардіньєр (Prince Jardinier ) - новий сорт французької селекції, присвячений відомому письменнику в честь якого і носить другу назву - Олександр Пушкін. Виведений був у 2009 році і за цей час має аж 12 нагород, що підтверджує вишуканість та неповторність сорту.
85 грн
купити