Троянда чайно-гібридна Бельведер
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:
Артикул:АБ30
Латинское название:
Размер:
Контейнер:69.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Бельведер - відома своїми чарівними бутонами неймовірної краси насиченого кольору, які неможливо не помітити. Сорт виведений у 2001 році.

Квітка: кораловий, чашоподібний, густо-махровий приємного аромату, довго зберігає форму і не вигорає на сонці. Діаметр квітки 10 - 12 см. Цвіте хвилясто, майже безперервно.

Розмір квітки: від 8 до 14 см.

Кущ: потужний, сильнорослий, висотою від 100 до 120 см

Лист - темно-зелений, середніх розмірів, щільний, гладкий на дотик. Стійкий до захворювань, а також морозостійкий сорт. Добре переносить умови спекотного літа.

Троянда чайно-гібридна Осіана
Код товара: 20-207
Троянда чайно-гібридна Осіана (Osiana) – елеганта і ніжна красуня, з приємним ароматом та гарною формою. При правильному і гарному догляді вона принесе Вам тільки радість і задоволення.
65 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Sebastian Kneipp (KORpastato, Amoretto, Fragrant Memories)
Код товара:
Троянда чайно-гібридна Sebastian Kneipp (KORpastato, Amoretto, Fragrant Memories) - просто-таки чудова, запашна квітка. Своєю "апетитною" формою нагадує вишуканий французький десерт. Ніжно-кремова, вершкова низка квітыв, розміром 12 – 13 см на рясних кущах заворожує і виглядає надзвичайно ефектно в комбінованих, а також одиночних клумбах.
Троянда чайно-гібридна Іліос
Код товара: 80-602
Троянда чайно-гібридна Іліос — лимонна, незвичайна та дуже контрастна троянда, що на фоні глянцевого зеленого листя має неймовірний вигляд. Сам кущ прямостоячий, не колючий та гарно тримає форму. Даний сорт рахується символом успіху та богатства, а флористи жовтий колір асоціюють з благополуччям та достатком.