Троянда чайно-гібридна Бельведер
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:
Артикул:АБ30
Латинское название:
Размер:
Контейнер:69.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Бельведер - відома своїми чарівними бутонами неймовірної краси насиченого кольору, які неможливо не помітити. Сорт виведений у 2001 році.

Квітка: кораловий, чашоподібний, густо-махровий приємного аромату, довго зберігає форму і не вигорає на сонці. Діаметр квітки 10 - 12 см. Цвіте хвилясто, майже безперервно.

Розмір квітки: від 8 до 14 см.

Кущ: потужний, сильнорослий, висотою від 100 до 120 см

Лист - темно-зелений, середніх розмірів, щільний, гладкий на дотик. Стійкий до захворювань, а також морозостійкий сорт. Добре переносить умови спекотного літа.

Троянда чайно-гібридна Моунт Шаста
Код товара: СТ44
Троянда чайно-гібридна Моунт Шаста— білосніжна красуня з запашними квітами.
Троянда чайно-гібридна Пінк Інтуішн
Код товара: 20-208
Троянда Пінк Інтуішн - троянда, яка нагадує зебру, тільки білі полоски замінюють рожеві. Квіти достатньо ароматні, кущ сильнорослий. Сорт витримує морози та з легкістю переносить несприятливі погодні умови.
85 грн
69 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Пульман Орієнт Експрес
Код товара: 80-368
Троянда Пульман Орієнт Експрес - один із самих особливих сортів, які були виведені в одному році разом з цією трояндою. Пульман має дивовижне забарвлення та набір кольорів - жовтий, малиновий, рожевий, персиковий. Кожен для себе може виділити різні відтінки, але все одно троянда особлива і відрізняється від своїх родичів. Вона не вигорає на сонці, квітка не розпадається під впливом дощу чи вітру, стійка до хвороб та шкідників.
85 грн
купити