Троянда чайно-гібридна Бельведер
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:
Артикул:АБ30
Латинское название:
Размер:
Контейнер:69.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Бельведер - відома своїми чарівними бутонами неймовірної краси насиченого кольору, які неможливо не помітити. Сорт виведений у 2001 році.

Квітка: кораловий, чашоподібний, густо-махровий приємного аромату, довго зберігає форму і не вигорає на сонці. Діаметр квітки 10 - 12 см. Цвіте хвилясто, майже безперервно.

Розмір квітки: від 8 до 14 см.

Кущ: потужний, сильнорослий, висотою від 100 до 120 см

Лист - темно-зелений, середніх розмірів, щільний, гладкий на дотик. Стійкий до захворювань, а також морозостійкий сорт. Добре переносить умови спекотного літа.

Новинка
Троянда чайно-гібридна Акіто
Код товара: 80-357
Троянда Акіто - чайно-гібридний сорт з кришталево-білими, махровими квітками середнього розміру. Акіто вирощують на зріз у букети, на присадибних ділянках та часто використовують у ландшафтному дизайні через ідеальний видовжений бутон, який легко розпускається та має вишуканий аромат.
Троянда чайно-гібридна Анджеліка
Код товара: СТ03
Троянда Анджеліка - чайно-гібридна троянда.
Троянда чайно-гібридна Супер Грін
Код товара: 80-500
Троянда чайно-гібридна Супер Грін має надзвичайний колір квітів, що відрізняє її з-поміж інших сортів. Елегантний бутон салатово-лимонної квітки просто зачаровує своє вишуканістю. На кінчиках пелюсток ледь помітні червонуваті краї.