Троянда чайно-гібридна Баркаролла
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-326
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Баркаролла - незрівнянна представниця бокаловидних оксамитових троянд. Стала улюбленицею багатьох у всьому світі.

Квіти оксамитові, темно-червоні з легким ніжним ароматом. Бутони майже чорні, перетворюються на витончену квітку ідеальної форми. Зібрані по 5-9 шт на стеблах. Квіти радують тим, що не змінюють колір при погадних погодніх умовах.

Висота куща може досягати 70-110 см.

Використання: троянда Баркаролле - одна з найтемніших троянд нині виведених. Ідеально підходить для вирощування на зріз.

Вирізняється стійкістю до хвороб.

Троянда чайно-гібридна Госпел
Код товара: 20-007
Троянда чайно-гібридна Госпел – має двокольорові масивні квіти, по 65-70 пелюсточок в одній. Старовинної форми, підходить для зрізу, так як довго зберігає свою форму та витончений аромат
Троянда чайно-гібридна Пінк Інтуішн
Код товара: 20-208
Троянда Пінк Інтуішн - троянда, яка нагадує зебру, тільки білі полоски замінюють рожеві. Квіти достатньо ароматні, кущ сильнорослий. Сорт витримує морози та з легкістю переносить несприятливі погодні умови.
85 грн
69 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Моніка
Код товара: 20-100
Троянда чайно-гібридна Моніка – підходить для висадки в живі огорожі, на зріз та задні плани композицій. Має насичений колір, який не вигорає на сонці, стійка до хвороб та морозів
65 грн
купити