Троянда чайно-гібридна Ашрам
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ГМ07
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Ашрам належить до групи чайно-гібридних троянд і чарує своїм мідно-персиковим кольором квітів.

Виведена вона Тантау, у Німеччині 1998 року.

Розміри куща: Ашрам сягає 80-120 см у висоту і 80 см в ширину.

Квіти досить великі, діаметром 10-13 см, мають форму чаші. Вони яскраві, притягують погляд завдяки мідно-помаранчевому кольору, що згодом трішки світліє. Пелюстки щільно прилягають одна до одної, а при розцвітанні ніби вивертаються назовні, що додає Ашраму додаткового кружевного шарму. Квіти мають легкий аромат і довго стоять на гілках.

Цвітіння рясне і повторюване.

Використання: Троянда Ашрам додасть барвів у Ваш розарій чи клумбу. Також це яскравий і неповторний солітер. Вона часто використовується на зріз, адже її квіти довго стоять у воді.

 

 

Троянда чайно-гібридна Іліос
Код товара: 80-602
Троянда чайно-гібридна Іліос — лимонна, незвичайна та дуже контрастна троянда, що на фоні глянцевого зеленого листя має неймовірний вигляд. Сам кущ прямостоячий, не колючий та гарно тримає форму. Даний сорт рахується символом успіху та богатства, а флористи жовтий колір асоціюють з благополуччям та достатком.
Троянда чайно-гібридна Рене Госинні
Код товара: 80-362
Чайно-гібридна троянда Рене Госинні - яскрава, неперевершена красуня, що нагадує кольором своїх помаранчевих пелюсток про такі прекрасні години теплого, літнього заходу.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Амбіанс
Код товара: 20-050
Троянда чайно-гібридна Амбіанс (Ambiance) – сорт французької селекції, отриманий в 1998 році, дуже популярний у флористів, вирощується як для декору садиб так і під зріз. Амбіанс має ніжну квітку жовто-оранжевого забарвлення з малиново-червоним пояском на краях пелюстків. Кущ сильнорослий з невеликою кількістю шипів.
65 грн
купити