Троянда чайно-гібридна Ашрам
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:
Артикул:ГМ07
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Ашрам належить до групи чайно-гібридних троянд і чарує своїм мідно-персиковим кольором квітів.

Виведена вона Тантау, у Німеччині 1998 року.

Розміри куща: Ашрам сягає 80-120 см у висоту і 80 см в ширину.

Квіти досить великі, діаметром 10-13 см, мають форму чаші. Вони яскраві, притягують погляд завдяки мідно-помаранчевому кольору, що згодом трішки світліє. Пелюстки щільно прилягають одна до одної, а при розцвітанні ніби вивертаються назовні, що додає Ашраму додаткового кружевного шарму. Квіти мають легкий аромат і довго стоять на гілках.

Цвітіння рясне і повторюване.

Використання: Троянда Ашрам додасть барвів у Ваш розарій чи клумбу. Також це яскравий і неповторний солітер. Вона часто використовується на зріз, адже її квіти довго стоять у воді.

 

 

Троянда чайно-гібридна Утопія
Код товара: 80-244
Троянда чайно-гібридна Утопія (Utopia) – насичений та особливий колір у поєднанні з блискучим зеленим листям виглядатиме виграшно у будь-якому випадку, тому сміливо можете посадити цю троянду у вашому дворі.
Троянда чайно-гібридна Фредерік Містраль
Код товара: 20-005
Троянда Фредерік Містраль – чайно-гібридний сорт, який цвіте дуже рясно і повторно. Входить в десятку троянд світу за свій аромат та зовнішній вигляд
Троянда чайно-гібридна Іліос
Код товара: 80-602
Троянда чайно-гібридна Іліос — лимонна, незвичайна та дуже контрастна троянда, що на фоні глянцевого зеленого листя має неймовірний вигляд. Сам кущ прямостоячий, не колючий та гарно тримає форму. Даний сорт рахується символом успіху та богатства, а флористи жовтий колір асоціюють з благополуччям та достатком.