Троянда чайно-гібридна Антон Чехов
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:80-119
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Сорт чайно-гібридної троянди Антон Чехов має декілька назв. Серед них Лін Рено, Світ Парфум де Прованс тощо. В Україні вони продаються під назвою Антон Чехов зі згоди авторів. Виведений він відносно недавно у Франції (2008 рік).

Троянда Антон Чехов відрізняється пишним цвітінням і красивим кольором квітів. Вони не вигорають на сонці.

Висота куща 90-140 см, ширина 70 см.

Квіти у Світ Парфум великі (11-13 см в діаметрі), дуже махрові, красивої піоновидної форми. 

Аромат цих квітів не залишить нікого байдужим. Він парфумований з нотками цитрусу, і має за це оцінку чотири зірки. Це найвища оцінка.

Сорт Антон Чехов цінується за високу стійкість до вигорання та дощу. Стійкість до морозів та хвороб також висока.

Посадка троянди Антон Чехов. Цю троянду висаджують зазвичай солітерами. Дуже красиво вони дивляться і в рядовій посадці.

Троянда чайно-гібридна Летиція Каста
Код товара: 30-016
Троянда чайно-гібридна Летиція Каста- квітка класичної форми має від 25 до 28 пелюсток,діаметром 15 см, підкреслює природну вишуканість її кольору - ніжного кремового з рожевим рум'янцем пелюсток по краях.
Новинка
Троянда чайно-гібридна Фієста
Код товара: 80-373
Троянда Фієста - справила фурор в 2007 році, коли її представили загалу своїми зовнішніми даними. Малюнок кожної квітки на кущі унікальний, не повторюється, комбінуються два кольори - кремовий та рожевий. Сорт може стати цікавою родзинкою вашого саду, маючи такий незвичайний колір, красиву форму та міцний імунітет до хвороб і шкідників. Потребує мінімального догляду - поливу, удобрення, профілактичної обробки та обрізки.
Троянда чайно-гібридна Луї де Фюнес
Код товара: СТ41
Троянда чайно-гібридна Луї де Фюнес— дуже красивий і неповторний сорт троянд. Названий в честь французького актора і походять теж з Франції. Ці троянди отримали багато світових нагород.