Троянда чайно-гібридна Андре Ле Нотр, в контейнері
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-230
Латинское название:
Размер:
Контейнер: 2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Роза Андре Ле Нотр - романтична, ніжна, неперевершена світова улюблениця, яка стала переможницею Італійських, Бельгійських і Швейцарських конкурсів за свій неповторний аромат. Прекрасно доповнить Вашу колекцію.

Рослина: сильноросла з прямостоячими, міцними пагонами, висота яких досягає 90-110 см. Приблизні габарити куща 110 х 60 см. Листя темно-зелені, великі, полуглянцеві, дуже погано переносять тінь.

Колір: кремово - рожевий.

Аромат: яскраво виражений, неповторний.

Кількість квіток на стеблі: 1.

Розмір квітки: 12-13 см, (крупноквіткова).

Висота: 90-110 см.

Троянда чайно-гібридна Сірокко
Код товара: 80-377
Троянда чайно-гібридна Сірокко - має цікавий лососевий колір, витончений бутон середніх розмірів та компактний кущ. Сорт виведений в Нідерландах у 2005 році. Сірокко вирощують на зріз, тому що квітка довго стоїть у букеті. Один із сортів, які можна побачити у квіткових магазиах. Троянда характеризується гарною стійкістю до хвороб та морозів, тому підійде для любительського вирощування.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Майзер
Код товара: СТ43
Троянда чайно-гібридна Майзер — захоплююча троянда родом з Німеччини додасть неповторного вигляду у будь-який чудовий сад.
Троянда чайно-гібридна Рене Госинні
Код товара: 80-362
Чайно-гібридна троянда Рене Госинні - яскрава, неперевершена красуня, що нагадує кольором своїх помаранчевих пелюсток про такі прекрасні години теплого, літнього заходу.
85 грн
купити