Троянда чайно-гібридна Анастасія, в контейнері
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-245
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Анастасія (Anastasia)   маючи чудові білі пелюсточки квітка цього сорту розпускається повільно, що дозволяє насолоджуватися кожним періодом. Сорт дуже популярний, що й не дивно, хто ж не хоче у себе в саду мати білосніжну красуню?

Розміри: висота 90-110 см.

Квіти: білі, діаметром 10-12 см, набиті і пишні, на одному пагоні по 1 штуці.

Цвітіння: повторне.

Аромат: слабкий.

Особливості: стійка до поширених хвороб, не боїться вітру та дощу, любить догляд, але при цьому не вибаглива. Рекомендована підкормка, полив та санітарна обрізка.

Троянда чайно-гібридна Утопія
Код товара: 80-244
Троянда чайно-гібридна Утопія (Utopia) – насичений та особливий колір у поєднанні з блискучим зеленим листям виглядатиме виграшно у будь-якому випадку, тому сміливо можете посадити цю троянду у вашому дворі.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Акварель
Код товара: АБ71
Троянда Акварель – чайно-гібридний сорт, що відрізняється своїм насиченим фруктовим ароматом, неймовірним жовто-рожевим кольором і повторним цвітінням
Троянда чайно-гібридна Легенда
Код товара: 80-024
Сорт троянди Legend отриманий в результаті селекційної роботи відомої фірми Interplant, яка вже багато років успішно займається виведенням нових промислових сортів троянд. Це чайно-гібридна двоколірна троянда з оригінальним за формою бутоном і цікавим апельсиново-лососевим забарвленням.
85 грн
купити