Троянда чайно-гібридна Алан Сушон (Ароматна!)
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-421
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Алан Сушон - розкішно квітуча троянда з сильним солодким ароматом полуниці, що буде квітнути напротязі всього сезону.

Кущ - середній, 90-100 см у висоту, до 70 см у ширину. Повністю вкритий напівглянцевими  листками.

Квіти – насиченого червоного кольору іноді червоно-малинового відтінку, неймовірно ароматні. Густомахрові (понад 100 пелюсток), наповнені, пухнасті. В середньому 11-12 см.  На одному стеблі по 1 квітці.

Цвітіння – повторне, цвіте довго і рясно.

Аромат – дуже запашна, стійкий аромат полуниці та малини.

Особливості: стійка до хвороб та шкідників. Рекомендується висаджувати в напівтіні.

Отримала багато нагород за свою неповторність!

Новинка
Троянда чайно-гібридна Фієста
Код товара: 80-373
Троянда Фієста - справила фурор в 2007 році, коли її представили загалу своїми зовнішніми даними. Малюнок кожної квітки на кущі унікальний, не повторюється, комбінуються два кольори - кремовий та рожевий. Сорт може стати цікавою родзинкою вашого саду, маючи такий незвичайний колір, красиву форму та міцний імунітет до хвороб і шкідників. Потребує мінімального догляду - поливу, удобрення, профілактичної обробки та обрізки.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Летиція Каста
Код товара: 30-016
Троянда чайно-гібридна Летиція Каста- квітка класичної форми має від 25 до 28 пелюсток,діаметром 15 см, підкреслює природну вишуканість її кольору - ніжного кремового з рожевим рум'янцем пелюсток по краях.
Троянда чайно-гібридна Принц Жардіньєр (Prince Jardinier )
Код товара: 80-940
Троянда чайно-гібридна Принц Жардіньєр (Prince Jardinier ) - новий сорт французької селекції, присвячений відомому письменнику в честь якого і носить другу назву - Олександр Пушкін. Виведений був у 2009 році і за цей час має аж 12 нагород, що підтверджує вишуканість та неповторність сорту.
85 грн
купити