Троянда чайно-гібридна Луї де Фюнес
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТ41
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна  Луї де Фюнес— дуже красивий і неповторний сорт троянд. Названий в честь французького актора і походять теж з Франції. Ці троянди отримали багато світових нагород.

Кущ виростає до 110-130 см, а ширина не більша, ніж 80-90 см.

Квіти крупні та яскраво виділяються серед томно-зеленого листя. Мають ніжний аромат. Пелюстки забарвлені в насичений оранжевий колір по краях і жовтувато-оранжевий ближче до середини квітки.

Цвітуть з травня по вересень. Рясно і безперервно.

Витримують досить сильні морози. Не вражаються хворобами. Дуже мала кількість шипів на стеблах. Зрізані квіти довго стоять у вазі з водою.

Троянда чайно-гібридна Блю Парфюм
Код товара: 80-243
Троянда чайно-гібридна Блю Парфюм (Blue Parfum) – невисока за своїми розмірами, має приємний аромат та незвичайний рідкісний колір – пурпурно-лавандовий. Бутони елегантні, а пелюсточки час від часу мають не рівний край, що тільки додає їй поважності і вишуканості. Колір може змінювати відтінок по мірі розпускання квіточки, але ніколи не втрачає свою особливу харизму.
Троянда чайно-гібридна Чикаго Піс
Код товара: 80-929
Троянда чайно-гібридна Чикаго Піс - одна з найкращих із всесвітньо відомої серії Peace, тобто виведений з сорту Глорія Дей. Сорт увібрав у себе усі найкращі риси попередника, проте володіє набагато яскравішими та більш насиченими кольорами.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Оранж Інтуішн ( Orange Intuition )
Код товара: 80-947
Троянда чайно-гібридна Оранж Інтуішн ( Orange Intuition ) - досить екстравагантний сорт французької селекції, що неодмінно стане особливим акцентом у вашому саду та буде ловити на собі багато поглядів завдяку своєму морквяно-кораловому кольорі.