Троянда бордюрна Блек Джек
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:
Артикул:80-310
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда бордюрна Блек Джек має темно-бордові красиві квіти. Завдяки своїй формі і компактності (висота не більше 60 см) Блек Джек вирощується також в контейнерах, що дозволяє прикрасити терасу або відкритий балкон.

Цвітіння у Джека рясне і продовжується все літо.

Квіти темно-бордові, невеличкі, зібрані по 10-25 шт у китицях.

Це доволі не молодий сорт, виведений у США ще у 1983 році. Проте не втрачає своєї актуальності завдяки класичному кольору і формі квітів.

Новинка
Троянда спрей Твіст
Код товара: 80-380
Троянда Твіст - бордюрна красуня з блискучим зеленим листям та великими напівмахровими квітами практично без аромату. Особливістю сорту є його полосате забарвлення - рожеві полоси на малиновому фоні. Компакті кущики садять вздовж дорожок для створення бордюрів або доповнення композиції.
85 грн
купити
Троянда бордюрна Рубі Стар
Код товара: 80-311
Троянда Рубі Стар – бордюрна троянда, яка стане прикрасою Вашої клумби. Підходить для висадки в горшок, на клумбу та біля доріжок. Також можете створити витончений букет.
Троянда бордюрна Єлоу Бейбі
Код товара: 20-016
Троянда бордюрна Єлоу Бейбі (Yellow Babe) – якщо Ви бажаєте мати частинку сонця в себе у саду, тоді ця крихітка саме для Вас. Одна гілочка може створити цілий букет, також часто використовується в ландшафтному дизайні, для бордюрів та в одиноких посадках.