Троянда бордюрна Алегрія
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:бордюрна
Артикул:80-312
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Алегрія  сорт бордюрної троянда, який відрізняється своїм яскравим забарвленням. Її не можливо не помітити здалеку. Якщо ви хочете створити акцент чи мати щось особливе в своєму дворі, тоді ця троянда саме для Вас!

Кущ: низькорослий, висота 65-70 см

Листочки: середнього розміру, темно-зеленого кольору

Квіти: яскраво-помаранчевого кольору, розкидисті, діаметр однієї квіточки 6-8 см

Переваги: багаторічна, не примхлива у догляді, не боїться вітряної погоди і дощів, має високу стійкість перед хворобами і морозом

Троянда бордюрна Барбадос
Код товара: 80-081
Троянда Барбадос (Barbados) – бордюрна троянда родом з Нідерландів. Бордюрні сорти ідеально підходять для того, щоб прикрасити ваші доріжки та клумби.
Новинка
Троянда спрей Твіст
Код товара: 80-380
Троянда Твіст - бордюрна красуня з блискучим зеленим листям та великими напівмахровими квітами практично без аромату. Особливістю сорту є його полосате забарвлення - рожеві полоси на малиновому фоні. Компакті кущики садять вздовж дорожок для створення бордюрів або доповнення композиції.
Троянда мініатюрна Сафіна, в контейнері
Код товара: 80-309
Ніжна мініатюрна красуня Сафіна порадує Вас двохколірним цвітінням, що ідеально поєднується у одній квітці. Махрові квіти мають рожево-малинові краї, а з середини колір ніби молочний. Квіти не поодинокі, а зібрані у суцвіття (4-6 шт).