Троянда Барон Жиро де лен
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:кущова
Артикул:80-107
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Барон Жиро де Лен - надзвичайно красива троянда, що відрізняється білою окантовкою квітки. При розквітанні зовнішні пелюстки ніби завертаються, що додає квітці особливого шарму.

Даний сорт належить до шрабів. Висота куща сягає 100-120 см. Пагони довгі та поникаючі.

Листки глянцеві та блискучі, темно-зеленого кольору.

Квіти: дуже красиві пурпурового кольору з білою каймою. В процесі розцвітання пелюстки ніби вивертаються, що додає їй особливого шарму. Діаметр 7-9 см. В жарку погоду колір квітів змінюється до фіолетового. Квіти зібрані у суцвіття по 3 штуки.

Аромат ніжний, середньо виражений.

Сорт відрізняється надзвичайними квітами та високою стійкістю до хвороб.


Троянда паркова Агнес
Код товара: 80-340
Троянда Агнес - одна із вдалих спроб вивести жовту ругозу (один з класів сучасних садових сортів троянд). На основі цього сорту виведено багато нових, але тільки Агнес має ряд переваг: дивовижний фруктовий аромат, цікавий колір та дивовижна зимостійкість.
Троянда кущова Майнд Гейм ( Mind Games)
Код товара: 80-941
Троянда кущова Майнд Гейм ( Mind Games) - ідеальний варіант для контейнерного вирощування. Компактний кущ дозволить вам перемістити його у будь-яку частину тераси чи саду. Для кращого та більш насиченого цвітіння необхідне добре освітлене сонячне місце.
85 грн
купити
Троянда Е Шропшир Лед, в контейнері
Код товара: 80-102
Троянда Е Шропшир Лед – поєднує в собі красиві великі квіти рожево-персикового відтінку та неповторний фруктовий аромат чайних традицій.