Троянда Барон Жиро де лен
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:кущова
Артикул:80-107
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Барон Жиро де Лен - надзвичайно красива троянда, що відрізняється білою окантовкою квітки. При розквітанні зовнішні пелюстки ніби завертаються, що додає квітці особливого шарму.

Даний сорт належить до шрабів. Висота куща сягає 100-120 см. Пагони довгі та поникаючі.

Листки глянцеві та блискучі, темно-зеленого кольору.

Квіти: дуже красиві пурпурового кольору з білою каймою. В процесі розцвітання пелюстки ніби вивертаються, що додає їй особливого шарму. Діаметр 7-9 см. В жарку погоду колір квітів змінюється до фіолетового. Квіти зібрані у суцвіття по 3 штуки.

Аромат ніжний, середньо виражений.

Сорт відрізняється надзвичайними квітами та високою стійкістю до хвороб.


Троянда кущова Пур Каприз
Код товара: 80-223
Троянда Пур Каприз відрізняється не звичною формою квітки та кольором, що постійно змінюється протягом цвітіння. Це улюблениця селекціонера Анрі Дельбара, і не даремно, адже вона завоювала серця мільйонів любителів троянд! Висота куща 60-80 см.
65 грн
купити
Новинка
Троянда кущова Розенштадт Фрайзінг (Rosenstadt Freising)
Код товара: 80-035
Троянда Rosenstadt Freising - сильний і красивий шраб незвичайного забарвлення. Квітки Rosenstadt Freising це нескінченна боротьба білого, червоного і рожевого. Протягом цвітіння ці кольори по черзі домінують один над одним, що обумовлено і віком квітки, і погодними умовами.
Троянда Кармеліна
Код товара: 80-221
Троянда кущова Кармеліна належить до групи шрабів, і відрізняється ніжними рожевими квітами. Кущ компактний, висотою 70-100 см, шириною біля 60 см. Листки темно-зелені, густо розміщені, блискучі.
65 грн
купити