Троянда Артеміс (Artemis) шраб
Немає в наявності
120 грн
в избранное
Тип:шраб
Артикул:80-029
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Миліше квіток троянди Артеміс вам просто не знайти! Квіти у цієї троянди прекрасної ностальгічної форми, красивого світлого кремового кольору з салатовим відтінком.

Кущ щільний, густий з досить жорсткими пагонами, досягає 100-120 см у висоту і в діаметрі кущ буває в ширину близько 80 см. Листя здорове, темно- зелене, гарне, щільне, глянцеве.

Квітки кулясті, діаметром 6-8 см, кремово-білі з трохи зеленуватим відтінком на зовнішніх пелюстках, зібрані в розкішні зонтиковидні суцвіття по 5-10 квіток.

Квітки з'являються на пагонах в великих суцвіттях до 10 штук, і при цьому самі троянди середнього розміру до 8 см в діаметрі, що дозволяє мати нагілці великий букет троянд.

Троянда Artemis хороша тим, що цвіте повторно, не схильна до поширених захворювань, що дозволяє висаджувати її в будь-якому місці саду або дачної ділянки. Такими квітками можна прикрасити будь-яку квіткову композицію, з них можна також зробити приголомшливий букет!

Троянда кущова Мірато
Код товара: 130-212
Вид: шраб. Чому саме вона: цвіте до самих морозів.
Троянда кущова Дітер Мюллер
Код товара: 80-605
Троянда кущова Дітер Мюллер - хизуєтья незвичайним рожево-бузковим кольором та надзвичайним ароматом прянощів. В 2007 році на конкурсі в Японії сорт отримав нагороду "Найароматніша троянда".
120 грн
купити
Троянда кущова Луіз Одьє
Код товара: 80-602
Троянда кущова Луіз Одьє - старовинний сорт, що був виведений у Франції наприкінці 19 століття. Проте має походження троянд, які були знайдені на острові Бурбон серед Індійського океану. Тому і повелося називати її бурбонською трояндою. Вона прекрасна в одиночних посадках, адже має великий розмір куща та рясно вкривається квітами.