Троянда Артеміс (Artemis) шраб
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:шраб
Артикул:80-029
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Миліше квіток троянди Артеміс вам просто не знайти! Квіти у цієї троянди прекрасної ностальгічної форми, красивого світлого кремового кольору з салатовим відтінком.

Кущ щільний, густий з досить жорсткими пагонами, досягає 100-120 см у висоту і в діаметрі кущ буває в ширину близько 80 см. Листя здорове, темно- зелене, гарне, щільне, глянцеве.

Квітки кулясті, діаметром 6-8 см, кремово-білі з трохи зеленуватим відтінком на зовнішніх пелюстках, зібрані в розкішні зонтиковидні суцвіття по 5-10 квіток.

Квітки з'являються на пагонах в великих суцвіттях до 10 штук, і при цьому самі троянди середнього розміру до 8 см в діаметрі, що дозволяє мати нагілці великий букет троянд.

Троянда Artemis хороша тим, що цвіте повторно, не схильна до поширених захворювань, що дозволяє висаджувати її в будь-якому місці саду або дачної ділянки. Такими квітками можна прикрасити будь-яку квіткову композицію, з них можна також зробити приголомшливий букет!

Новинка
Троянда Доктор Массад (шраб)
Код товара: 80-227
Троянда Доктор Массад (Docteurs Massad) – має малинові квітки, в яких пелюстки благородної різьбленої форми. Завдяки цій особливості «Доктор Массад» часто використовують для виділення акцентів та садять на передні плани. Також ландшафтні дизайнери люблять цей сорт ще й за неймовірний полуничний аромат.
Троянда Лорен Каброль (Laurent Cabrol) (шраб)
Код товара: БА25
Троянда Лорен Каброль (Laurent Cabrol) (шраб) - велика, аромат середній, стійка до хвороб, цвітіння повторне.
85 грн
купити
Троянда кущова Поль Бокюз
Код товара: 80-223
Троянда кущова Поль Бакюз – потішить Вас своїм фруктовим ароматом дині та пишними, махровими, великим квітами. Має високу стійкість до морозів і хвороб
85 грн
купити