Троянда Артеміс (Artemis) шраб
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:шраб
Артикул:80-029
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Миліше квіток троянди Артеміс вам просто не знайти! Квіти у цієї троянди прекрасної ностальгічної форми, красивого світлого кремового кольору з салатовим відтінком.

Кущ щільний, густий з досить жорсткими пагонами, досягає 100-120 см у висоту і в діаметрі кущ буває в ширину близько 80 см. Листя здорове, темно- зелене, гарне, щільне, глянцеве.

Квітки кулясті, діаметром 6-8 см, кремово-білі з трохи зеленуватим відтінком на зовнішніх пелюстках, зібрані в розкішні зонтиковидні суцвіття по 5-10 квіток.

Квітки з'являються на пагонах в великих суцвіттях до 10 штук, і при цьому самі троянди середнього розміру до 8 см в діаметрі, що дозволяє мати нагілці великий букет троянд.

Троянда Artemis хороша тим, що цвіте повторно, не схильна до поширених захворювань, що дозволяє висаджувати її в будь-якому місці саду або дачної ділянки. Такими квітками можна прикрасити будь-яку квіткову композицію, з них можна також зробити приголомшливий букет!

Троянда Елізабет Стюарт, в контейнері
Код товара: 80-104
Троянда Елізабет Стюарт (Elizabeth Stuart) – названа на честь дружини короля ФрідріхаV. Має гарні, великі, персикового кольору квіти, які на фоні зеленого куща виглядають по-королівські. Пелюсточки повільно розпускають одна за одною, а в кінці Вас очікує неймовірний фруктовий колір та аромат.
Новинка
Троянда паркова Уелл Біінг (Well Being)
Код товара: 80-030
Цей елегантний шраб -Роза Уелл Біінг - одна з найбільш ароматних троянд, виведених в останні роки. Верхня нота аромату цитрусова, пізніше можна вловити лікерні і гвоздичні відтінки.
Троянда паркова Декор Арлекін
Код товара: 80-089
Троянда паркова Декор Арлекін – цвіте довгий і тривалий час великими махровими квітками. При цвітінні пелюстки набувають оранжево-рожевого кольору та хвилястої форми. В залежності від регіону колір буває більш рожевим або більш оранжевим