Троянда Артеміс (Artemis) шраб
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:шраб
Артикул:80-029
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Миліше квіток троянди Артеміс вам просто не знайти! Квіти у цієї троянди прекрасної ностальгічної форми, красивого світлого кремового кольору з салатовим відтінком.

Кущ щільний, густий з досить жорсткими пагонами, досягає 100-120 см у висоту і в діаметрі кущ буває в ширину близько 80 см. Листя здорове, темно- зелене, гарне, щільне, глянцеве.

Квітки кулясті, діаметром 6-8 см, кремово-білі з трохи зеленуватим відтінком на зовнішніх пелюстках, зібрані в розкішні зонтиковидні суцвіття по 5-10 квіток.

Квітки з'являються на пагонах в великих суцвіттях до 10 штук, і при цьому самі троянди середнього розміру до 8 см в діаметрі, що дозволяє мати нагілці великий букет троянд.

Троянда Artemis хороша тим, що цвіте повторно, не схильна до поширених захворювань, що дозволяє висаджувати її в будь-якому місці саду або дачної ділянки. Такими квітками можна прикрасити будь-яку квіткову композицію, з них можна також зробити приголомшливий букет!

Троянда Мадам де Сталь
Код товара: 80-222
Троянда Мадам де Сталь (Mme de Stael) – витончений шраб з шикарними малиново-рожевими квітами з набитою серединкою та неповторним ароматом. Темно-зелені листочки ще більше підкреслюють неймовірний колір пелюсток. Названа на честь знаменитої письменниці де Сталь, яка була донькою державного чиновника.
Троянда Вільям Крісті
Код товара: 80-102
Троянда Вільям Крісті (WilliamChristie) – названа на честь деригента Вільяма Крісті. Славиться своєю цікавою формою пелюсточок, які ніби накладаються одна на одну створюючи цікаву композицію з приємними ароматами цитрусових.
65 грн
купити
Троянда Ферді (шраб)
Код товара: 80-414
Троянда Ферді - здатна утворити цілий водоспад з яскравих коралових квітів. Цівітіння Ферді - дуже захоплююче явище.