Троянда англійська Ті Кліппер (Tea Clipper)
Немає в наявності
120 грн
в избранное
Тип:англійська
Артикул:80-946
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда англійська Ті Кліппер (Tea Clipper) - з впевненістю може зайняти місце самої ароматної троянди, адже її надзвичайний аромат поєднує в собі фруктові, цитрусові та медові нотки. Його інтенсивність не змінюється ні від місця посадки, ні від погоди.

Розміри: кущ розлогий, з тонкими безколючковими пагонами, які прогинаються під вагою квітів. У висоту може сягати до 130 см і 100 см у ширину.

Квіти: пишні, рожево-абрикосового кольору та красивої старовинної форми,в діаметрі по 7-8 см. На пагонах цвітуть по 1-3 шт.

Цвітіння: повторне, майже безперервне.

Аромат: дуже стійкий та інтенсивний.

Особливості: стійкість до хвороб висока.

Троянда англійська Уільям і Кетрін (William and Catherine), в контейнері
Код товара: БА36
Троянда англійська Уільям і Кетрін (William and Catherine) аромат сильний, цвітіння тривале і повторне, среднестійка до хвороб, квітка біла у розкритому вигляді.
85 грн
купити
Троянда англійська Джеймс Гелвей (James Galway)
Код товара: 80-423
Троянда англійська Джеймс Гелвей – дивовижна троянда, яка зупиняє на собі погляд. Її основною перевагою є її квітка. Всі її численні пелюстки розташовані в ідеальному порядку і формують надзвичайно красиву троянду. Вона рахується однією з найкращих англійських троянд.
Троянда англійська Голден Селебрейшн, в контейнері
Код товара: 80-206
Троянда англійська Голден Селебрейшн (Golden Celebration) – характеризується швидким ростом та сильним кущем з великою кількістю квітів, які покривають майже весь кущ. Висадивши декілька штук цього сорту, в саду буде розноситися сильний та приємний аромат. В теплих регіонах може використовуватись, як невелика плетиста троянда або шраб.
120 грн
купити