Троянда англійська Порт Санлайт
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:англійська
Артикул:80-087
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Порт Санлайт - одна із найпопулярніших англійських троянд. Це прекрасний сорт Девіда Остіна, що зачаровує яскравими абрикосовими квітами. Назву сорт отримав від англійського села, де посаджений прекрасний сад з англійських троянд.

Кущ сильнорослий, прямостоячий і сягає 120 см у висоту. Ширина його близько 70 см.

Квіти мають плоску, розеткоподібну форму та злегка заквартировані до середини. Діаметр квітки близько 7-8 см. Квіти зазвичай поодинокі або зібрані у невеликі суцвіття.

Аромат квітів сильний і дуже приємний.

Цвітіння повторне.

Сорт відрізняється дуже високою стійкістю до хвороб.

Троянда порт Санлайт ідеально підходить для саду. Дуже гарно виглядає на задньому плані міксбордера.

Троянда англійська Джеймс Гелвей (James Galway)
Код товара: 80-423
Троянда англійська Джеймс Гелвей – дивовижна троянда, яка зупиняє на собі погляд. Її основною перевагою є її квітка. Всі її численні пелюстки розташовані в ідеальному порядку і формують надзвичайно красиву троянду. Вона рахується однією з найкращих англійських троянд.
Троянда англійська Айсберг
Код товара: ГМ44
Троянда англійська Айсберг - Велична і холодна, але в той же час ніжна і тендітна, троянда Айсберг поєднує в собі протилежності, що притягають.
Троянда англійська Абрахам Дербі, в контейнері
Код товара: 80-100
Троянда англійська Абрахам Дербі (Abraham Darby) – виведена в результаті схрещування сучасних сортів. Вважається одним із самих популярних сортів із селекції Остіна. Має приємний, сильний аромат, який нагадує фруктовий. Також використовується як плетиста троянда.