Троянда англійська Порт Санлайт
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:англійська
Артикул:80-087
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Порт Санлайт - одна із найпопулярніших англійських троянд. Це прекрасний сорт Девіда Остіна, що зачаровує яскравими абрикосовими квітами. Назву сорт отримав від англійського села, де посаджений прекрасний сад з англійських троянд.

Кущ сильнорослий, прямостоячий і сягає 120 см у висоту. Ширина його близько 70 см.

Квіти мають плоску, розеткоподібну форму та злегка заквартировані до середини. Діаметр квітки близько 7-8 см. Квіти зазвичай поодинокі або зібрані у невеликі суцвіття.

Аромат квітів сильний і дуже приємний.

Цвітіння повторне.

Сорт відрізняється дуже високою стійкістю до хвороб.

Троянда порт Санлайт ідеально підходить для саду. Дуже гарно виглядає на задньому плані міксбордера.

Троянда англійська Фальстаф
Код товара: 80-202
Троянда англійська Фальстаф - одна з найкрасивіших троянд з цієї серії. Має великі красиві бутони, які з часом темніють, що надає їм більшої вишуканості.
85 грн
купити
Троянда англійська Бенжамін Бріттен
Код товара: 80-204
Троянда англійська Бенжамін Бріттен (Benjamin Britten) – дивує своїми квітами рожевого кольору з помаранчевим відливом. Ну де ще можна побачити таке поєднання і красу? Девід Остін постарався на славу. Кожному сорту він надає особливого значення і кожен наділяє чимось особливим, так і сталося з «Бенджамін Бріттен», тому Ви 100% не зможете помилитися у виборі.
Троянда англійська Фаєр Бьянка
Код товара: 80-931
Троянда англійська Фаєр Бьянка - вже довгий час залишається найкращою білою трояндою в цій групі. Сорт можна використовувати в усіх видах посадок, і навіть вирощувати в контейнері, адже кущ не перевищує висоту 1 м.
85 грн
купити