Троянда англійська Л.Д. Брейтвейт, в контейнері
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:англійська
Артикул:80-098
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С 2.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда англійська Л. Д. Брейтвейт (L.D. Braithwaite) –  сорт троянди, яка на сонці може змінювати свій колір від насичено-червоного до вишневого, що аж ніяк не псує її величність та зовнішній вигляд. Кущ гарної форми, квіточки не стеляться до низу

Кущ: висота 90-185 см, ширина від 105 до 245 см

Квіти: темно-червоні, махрові, по 8 - 10 см, повторно цвіте

Листочки: сірувато-зелені, рідкуваті, молоді з червонуватим відтінком

До переваг можна віднести - високу стійкість до дощів і морозів.

Рекомендації: при посадці декількох кущиків підряд рекомендована відстань між рослинами приблизно 40-55 см. При формуванні обрізати до половини кущика.

Троянда англійська Пет Остін
Код товара: 80-201
Троянда англійська Пет Остін (Pat Austin) – троянда виведена Девідом Остіном і названа в честь його дружини Пет. Має цікавий колір, який відрізняється від класичного, але при цьому неймовірно гарний. Чудово виглядає як і при групових посадках, так і окремо
Троянда англійська Спіріт оф Фрідом
Код товара: 80-205
Троянда англійська Спіріт оф Фрідом (Spirit of Freedom) – має чудову особливість - з віком вона набуває бузкового кольору, що в поєднанні з зелено-сірими листами має дивовижно казковий вигляд в будь-якому саду.
Троянда англійська Фаєр Бьянка
Код товара: 80-931
Троянда англійська Фаєр Бьянка - вже довгий час залишається найкращою білою трояндою в цій групі. Сорт можна використовувати в усіх видах посадок, і навіть вирощувати в контейнері, адже кущ не перевищує висоту 1 м.