Троянда англійська Л.Д. Брейтвейт, в контейнері
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:англійська
Артикул:80-098
Латинское название:
Размер:
Контейнер:С 2.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда англійська Л. Д. Брейтвейт (L.D. Braithwaite) –  сорт троянди, яка на сонці може змінювати свій колір від насичено-червоного до вишневого, що аж ніяк не псує її величність та зовнішній вигляд. Кущ гарної форми, квіточки не стеляться до низу

Кущ: висота 90-185 см, ширина від 105 до 245 см

Квіти: темно-червоні, махрові, по 8 - 10 см, повторно цвіте

Листочки: сірувато-зелені, рідкуваті, молоді з червонуватим відтінком

До переваг можна віднести - високу стійкість до дощів і морозів.

Рекомендації: при посадці декількох кущиків підряд рекомендована відстань між рослинами приблизно 40-55 см. При формуванні обрізати до половини кущика.

Троянда англійська Вільям Морріс
Код товара: 80-412
Троянда Вільям Морріс - відносно новий сорт, в якого форма стала ще досконаліша та красивіша. Підходить для створення задніх планів або просто в клумбу.
Троянда англійська Чарльз Остін, в контейнері
Код товара: 80-115
Троянда англійська Чарльз Остін (Charles Austin)- різновид раннього популярного сорту Девіда Остіна. Квіти досить великі, чашовидної форми, махрові, ніжно-абрикосового кольору з приємним, стійким фруктовим ароматом.
Троянда англійська Крістофер Марлоу
Код товара: 80-101
Троянда англійська Крістофер Марлоу (Christopher Marlowe) – троянда, яка отримала нагороди на конкурсах і заслуговує Вашої уваги. Крістофер Марлоу формується в маленький, густий і розлогий кущик, пагонці ростуть у всіх напрямках і переплітаються між собою