Троянда англійська Крокус Роуз
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:англійська
Артикул:80-109
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь запакований.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда англійська Крокус роуз (Crocus Rose) особливий сорт колекціонера Девіда Остіна який вражає своєю красою та ароматом. Крокус роуз непримхлива до погодніх умов та захворювань, що надає простоти в догляді за нею.

Розміри: висота 120 см, та 90 см в діаметрі.

Квіти: відносно великі (10-12 см), ніжно-абрикосового від середини та блідо-кремового до країв кольору, махрові.

Кущ: сильнорослий з темно-зеленим, пурпурним листям.

Цвітіння: повторне, рясне.

Аромат: чайної троянди, слабкий, приємний.

Особливості: кущ стійкий до захворювань, морозостійкий, але рекомендується укривати на зиму. Рекомендована обрізка на весні.

 

Троянда англійська Джеймс Гелвей (James Galway)
Код товара: 80-423
Троянда англійська Джеймс Гелвей – дивовижна троянда, яка зупиняє на собі погляд. Її основною перевагою є її квітка. Всі її численні пелюстки розташовані в ідеальному порядку і формують надзвичайно красиву троянду. Вона рахується однією з найкращих англійських троянд.
Троянда англійська Пет Остін
Код товара: 80-201
Троянда англійська Пет Остін (Pat Austin) – троянда виведена Девідом Остіном і названа в честь його дружини Пет. Має цікавий колір, який відрізняється від класичного, але при цьому неймовірно гарний. Чудово виглядає як і при групових посадках, так і окремо
Троянда англійська Л.Д. Брейтвейт, в контейнері
Код товара: 80-098
Троянда англійська Л. Д. Брейтвейт (L.D. Braithwaite) – сорт троянди, яка на сонці може змінювати свій колір від насичено-червоного до вишневого, що аж ніяк не псує її величність та зовнішній вигляд. Кущ гарної форми, квіточки не стеляться до низу