Троянда англійська Грейс
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:англійська
Артикул:80-120
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Грейс має дивовижну форму квітки, схожа на жоржини. Чудовий сорт з чисто-абрикосовими квітками - більш темними в центрі блідіше по краях.

Квітки 8-10 см в діаметрі. Після розкриття чашевидні, формують ідеальну розетку з вивернутими назовні зовнішніми пелюстками. Рясно цвіте повторно. 

Висота куща 100-120 см, ширина 120 см. Кущ розгалужений.

М'який, злегка солодкуватий аромат вабить і п'янить.

Незважаючи на те, що троянда - це досить ніжна і примхлива рослина, сорт "Грейс" практично повністю стійкий до борошнистої роси і чорної плямистості. І це не може не радувати! Адже посадивши таку троянду у себе в саду або на дачній ділянці, вам не доведеться приділяти багато часу для догляду за нею. А це означає, що ви зможете милуватися їй ще довше!

Троянда англійська Фішерман Френд
Код товара: 80-116
Троянда англійська Фішерман Френд (Fisherman's Friend) – має неймовірний аромат та забарвлення квіток. Самі бутони великі, не вигорають на сонечку та чудову витримують дощову погоду та вітер.
Троянда англійська Фальстаф
Код товара: 80-202
Троянда англійська Фальстаф - одна з найкрасивіших троянд з цієї серії. Має великі красиві бутони, які з часом темніють, що надає їм більшої вишуканості.
85 грн
купити
Троянда англійська Джеймс Гелвей (James Galway)
Код товара: 80-423
Троянда англійська Джеймс Гелвей – дивовижна троянда, яка зупиняє на собі погляд. Її основною перевагою є її квітка. Всі її численні пелюстки розташовані в ідеальному порядку і формують надзвичайно красиву троянду. Вона рахується однією з найкращих англійських троянд.
69 грн
купити