Троянда англійська Грейс
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:англійська
Артикул:80-120
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Грейс має дивовижну форму квітки, схожа на жоржини. Чудовий сорт з чисто-абрикосовими квітками - більш темними в центрі блідіше по краях.

Квітки 8-10 см в діаметрі. Після розкриття чашевидні, формують ідеальну розетку з вивернутими назовні зовнішніми пелюстками. Рясно цвіте повторно. 

Висота куща 100-120 см, ширина 120 см. Кущ розгалужений.

М'який, злегка солодкуватий аромат вабить і п'янить.

Незважаючи на те, що троянда - це досить ніжна і примхлива рослина, сорт "Грейс" практично повністю стійкий до борошнистої роси і чорної плямистості. І це не може не радувати! Адже посадивши таку троянду у себе в саду або на дачній ділянці, вам не доведеться приділяти багато часу для догляду за нею. А це означає, що ви зможете милуватися їй ще довше!

Троянда англійська Фальстаф
Код товара: 80-202
Троянда англійська Фальстаф - одна з найкрасивіших троянд з цієї серії. Має великі красиві бутони, які з часом темніють, що надає їм більшої вишуканості.
65 грн
купити
Троянда англійська Дарк Леді
Код товара: ГМ40
Троянда англійська Дарк Леді - прекрасна і яскрава троянда англійського походження з махровими, приємними на дотик пелюстками, стане незмінною фавориткою Вашого саду.
Троянда англійська Л.Д. Брейтвейт, в контейнері
Код товара: 80-098
Троянда англійська Л. Д. Брейтвейт (L.D. Braithwaite) – сорт троянди, яка на сонці може змінювати свій колір від насичено-червоного до вишневого, що аж ніяк не псує її величність та зовнішній вигляд. Кущ гарної форми, квіточки не стеляться до низу