Троянда англійська Голден Селебрейшн
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:англійська
Артикул:80-206
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда англійська Голден Селебрейшн (Golden Celebration) характеризується швидким ростом та сильним кущем з великою кількістю квітів, які покривають майже весь кущ. Висадивши декілька штук цього сорту, в саду буде розноситися сильний та приємний аромат. В теплих регіонах може використовуватись, як невелика плетиста троянда або шраб.

Розміри: висота 115-150 см, ширина 110-120 см.

Квіти: масивні та набиті, мають 12-15 см в діаметрі, на одному стеблі зазвичай по 3-5 шт., насиченого жовтого кольору.

Цвітіння: повторне.

Аромат: сильний.

Особливості: має високу стійкість до популярний захворювань та хвороб, але необхідно проводити профілактику, займатися легкою обрізкою для кращого зовнішнього вигляду.

Троянда англійська Пегасус, в контейнері
Код товара: 80-106
Троянда англійська Пегасус (Pegasus) – відрізняється від всіх представниць англійських троянд. За своєю формою квітка та ароматом нагадує чайну. Легко піддається обрізці, довго стоїть у вазі, тому зможете тішити себе її красою і в будинку.
Троянда англійська Фальстаф
Код товара: 80-202
Троянда англійська Фальстаф - одна з найкрасивіших троянд з цієї серії. Має великі красиві бутони, які з часом темніють, що надає їм більшої вишуканості.
65 грн
купити
Троянда англійська Строуберрі Хілл
Код товара: 80-203
Троянда англійська Строубері Хілл (Strawberry Hill) – має неймовірно привабливі квіти на всіх стадіях – від розпускання до цвітіння. Може вигорати на сонці, але від цього вона тільки виграє, набувши приємного лососевого кольору. Дуже гарно поєднується з іншими трояндами, може бути як центральною в клумбі, так і красиво виділити задній план.