Троянда англійська Голден Селебрейшн
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:англійська
Артикул:80-206
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда англійська Голден Селебрейшн (Golden Celebration) характеризується швидким ростом та сильним кущем з великою кількістю квітів, які покривають майже весь кущ. Висадивши декілька штук цього сорту, в саду буде розноситися сильний та приємний аромат. В теплих регіонах може використовуватись, як невелика плетиста троянда або шраб.

Розміри: висота 115-150 см, ширина 110-120 см.

Квіти: масивні та набиті, мають 12-15 см в діаметрі, на одному стеблі зазвичай по 3-5 шт., насиченого жовтого кольору.

Цвітіння: повторне.

Аромат: сильний.

Особливості: має високу стійкість до популярний захворювань та хвороб, але необхідно проводити профілактику, займатися легкою обрізкою для кращого зовнішнього вигляду.

Троянда англійська Спіріт оф Фрідом
Код товара: 80-205
Троянда англійська Спіріт оф Фрідом (Spirit of Freedom) – має чудову особливість - з віком вона набуває бузкового кольору, що в поєднанні з зелено-сірими листами має дивовижно казковий вигляд в будь-якому саду.
85 грн
купити
Троянда англыйська Пілігрим, в контейнері
Код товара: 80-099
Троянда Пілігрим - справжня королева, в світі британських троянд. Витончена і елегантна, можливо вона і не кидається в очі, так як багато її "конкурентки", адже справжні аристократи, не привертають зайвої уваги.
Троянда англійська Фальстаф
Код товара: 80-202
Троянда англійська Фальстаф - одна з найкрасивіших троянд з цієї серії. Має великі красиві бутони, які з часом темніють, що надає їм більшої вишуканості.
85 грн
купити