Троянда англійська Голден Селебрейшн
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:англійська
Артикул:80-206
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда англійська Голден Селебрейшн (Golden Celebration) характеризується швидким ростом та сильним кущем з великою кількістю квітів, які покривають майже весь кущ. Висадивши декілька штук цього сорту, в саду буде розноситися сильний та приємний аромат. В теплих регіонах може використовуватись, як невелика плетиста троянда або шраб.

Розміри: висота 115-150 см, ширина 110-120 см.

Квіти: масивні та набиті, мають 12-15 см в діаметрі, на одному стеблі зазвичай по 3-5 шт., насиченого жовтого кольору.

Цвітіння: повторне.

Аромат: сильний.

Особливості: має високу стійкість до популярний захворювань та хвороб, але необхідно проводити профілактику, займатися легкою обрізкою для кращого зовнішнього вигляду.

Троянда англійська Фальстаф
Код товара: 80-202
Троянда англійська Фальстаф - одна з найкрасивіших троянд з цієї серії. Має великі красиві бутони, які з часом темніють, що надає їм більшої вишуканості.
85 грн
купити
Троянда англійська Пегасус
Код товара: 80-106
Троянда англійська Пегасус (Pegasus) – відрізняється від всіх представниць англійських троянд. За своєю формою квітка та ароматом нагадує чайну. Легко піддається обрізці, довго стоїть у вазі, тому зможете тішити себе її красою і в будинку.
85 грн
купити
Троянда англійська Джеймс Гелвей (James Galway)
Код товара: 80-423
Троянда англійська Джеймс Гелвей – дивовижна троянда, яка зупиняє на собі погляд. Її основною перевагою є її квітка. Всі її численні пелюстки розташовані в ідеальному порядку і формують надзвичайно красиву троянду. Вона рахується однією з найкращих англійських троянд.
69 грн
купити